Гроші

Захисників України звільнили від сплати військового збору

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Захисників України звільнили від сплати військового збору. Президент Володимир Зеленський підписав закон, який звільняє від сплати військового збору військовослужбовців ЗСУ та Нацгвардії, прикордонників, працівників СБУ, Служби зовнішньої розвідки, МВС, Управління держохорони, Держспецзв’язку та інших законних військових формувань.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на сайт Верховної Ради, сторінка законопроєкту №7432, пише Репортер.

мобілізація новини Івано-Франківська

Народні депутати 19 червня ухвалили проєкт закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в бойових діях в умовах воєнного стану, внесений до парламенту 3 червня.

20 червня голова Верховної Ради передав закон на підпис президенту. 7 липня документ було повернуто з підписом президента.

Нагадаємо, військовий збір – це податок, який було запроваджено у 2014 році для фінансування Збройних сил України. Цим податком обкладаються доходи фізичних осіб на території України.  Ставка військового збору складає 1,5% від нарахованої заробітної плати.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні