Гроші

З обласного бюджету на розвиток тваринництва виділять 1 млн.380 тис. грн.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Паранюк взяв участь у засіданні обласної комісії з використання коштів обласного бюджету на підтримку тваринницької галузі, інформує прес-служба ОДА.

IMG_2714_(1)_(1)

Він акцентував увагу учасників засідання на необхідності розвитку тваринництва, зокрема, малих фермерських господарств, сімейних ферм та кооперативів.

На розгляд комісії подали заявки дев’ятнадцять претендентів. З метою забезпечення прозорості прийнятих рішень, усі вони взяли участь у її засіданні.

” Отримавши на безповоротній основі кошти з обласного бюджету, наші фермери зможуть додатково закупити високопродуктивну велику рогату худобу, вівці, кози, а також установки індивідуального доїння, холодильне обладнання”, – зазначила голова комісії – директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Савка.

Додамо, що 24 червня на шостій сесії обласної ради, яка відбулася на базі ТзОВ «Прут-Генетик» Коломийського району, депутати ухвалили рішення про додаткове спрямування п’ятисот тисяч гривень на підтримку тваринництва. Це дозволить не тільки збільшити число учасників Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2016-2020 роки, а й дасть поштовх для розвитку тваринництва на Прикарпатті.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні