Гроші

ЄС фінансово допоможе захистити Франківщину від повеней

Google+PinterestLinkedInTumblr

Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів 18 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ «Банкомзв’язок» на будівництво автоматичних гідропостів та опадомірів. Вартість угоди складає 20,60 млн грн, повідомляє портал Наші гроші, посилаючись на «Вісник державних закупівель».

JVAeh[1]

Фінансування здійснюється частково з державного бюджету України, решта – кошти ЄС, виділені зі Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013».

Будівництво ведеться в рамках міжнародного проекту «Попередження і захист від паводків в верхніх басейнах річок Сірет і Прут, шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – East Avert mis etc 966».

Роботи виконуватимуть у населених пунктах Чернівецької та Івано-Франківської області, фінансуються з держбюджету і мають бути завершені до кінця липня 2015 р. Техзавданням передбачено будівельно-монтажні роботи, придбання меблів, обладнання та інвентарю.

Власником фірми «Банкомзв’язок» є багамський оффшор «Дітел, інк.» (Ditel, inc.), директором є Едуард Щучик, наглядову раду очолює В’ячеслав Старіков.

У травні цього року вже проводився на тендер на будівництво автоматичних гідропостів та опадомірів. Однак роботи тоді оцінили у 9,78 млн грн., що у 2 рази дешевше від нової угоди. Техзавдання по другому тендеру відрізняється тим, що включає також придбання устаткування, інвентарю та меблів.

Переможцем торгів тоді стало ТОВ «КБК «Альянс». Його єдиним конкурентом був вже згаданий «Банкомзв’язок». Власниками фірми «Альянс» є Олена Хоменко і «БКС-Капітал», дочірня компанія фірми «1 ІNC», зареєстрованої на островах Сент-Вінсент і Гренадіни (Карибське море).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.