Гроші

Як знайти дешеві авіаквитки та дізнатися ціну на авіапереліт?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

yz2cG825qrisQHzjrEu3tIwXl4PnV-33AuGmTCakjW2vjuk8AZaDHbaGRy68wbjUndAF-Ktzlex1R86kD9DSmTpnW77wUVfoguFdNiphiF0Fan-eGCkV_K-lcyRw9r48l7Th5pwI

Відпочинок може та й повинен бути дешевим. Краще витратити збереженні гроші на якісні розваги. Дешеві квитки легше знаходити на різних платформах, наприклад, авіаквитки онлайн на сайті Otpusk Time і так зекономити ще й час. Важливо розуміти, що ціни на відпочинок більшою мірою залежать від напрямку та сезону.

Дешеві квитки: всі секрети пошуку

Загальної інструкції, як знайти ідеальні квитки не існує, але існує безліч варіантів, як знайти дешеві квитки чи, наприклад, купити цілий тур по вигідній ціні. Зазвичай тур можливо купити навіть дешевше, ніж один квиток, а також організувати подорож с друзями чи сім’єю заздалегідь.

Для туристів, які люблять спланувати відпочинок самостійно, пошук дешевих квитків формується на декількох загальних принципах. Серед них:

  • пошук плаваючих дат;
  • використання спеціальних ресурсів, сайті;
  • купівля авіаквитків заздалегідь;
  • підготовка декількох варіантів.

Потрібно заздалегідь пропрацювати весь план, не тільки купити квитки, але й передбачити швидкість їх оформлення, використання. Інструкція,як придбати квитки на літак буває простою навіть для тих, хто планує подорож вперше. Головний критерій, який виходить на перший план, ціна, що означає, економія.

Гнучкі дати: невизначеність чи виграш

Такими гнучкими датами називаються дати, які мандрівник вибирає саме за ціною. Тобто, він планує відпочинок, але ще не має точних дат перебування в іншій країні. На багатьох сайтах для пошуку квитків навіть є спеціальні фільтри для пошуку за ціною в зазначеному діапазоні: протягом неділі, місяця, сезону.

Гнучкі дати дозволяють порівняти, скільки буде коштувати відпочинок в різні інтервали часу. С одного боку подібна практика навіть лякає, бо може з’явитися шанс вирушати в подорож майже одразу, а с іншого боку спонтанна подорож має свою неповторну магію.

Фіксовані дати

Для економії мандрівники також використовують фіксовані дати. Вони дозволяють повноцінно розпланувати відпочинок. В цьому випадку для економії потрібно вибирати дати заздалегідь, на дуже довгий період. Тобто купити квитки дешево і полетіти на відпочинок через тиждень, напевно, не вийде. Подібним способом економії користуються туроператори, які продають тури на декілька місяців наперед.

Декілька варіантів: перестраховка чи продуманий план

Якщо спланувати декілька напрямків, то виходячи з обставин, можна купити дешеві квитки. Їхня вартість напряму залежить від сезону в цій частині світу. Деякі країни залишаються привабливими для туристів навіть в міжсезоння, як наприклад, Балі, інші краще відвідувати влітку чи взимку.

Qdqka1YzjwF06uDu6fclxzN7xF7K9aPFmqDuDDylFb-DL3ziapEHPTq4R2do-o3BDcL07BIlB5b1LQc_7QU4DYv-rEJ70G8R0IKHLWUMKqYChexf95vrRcXUV16BQ0XAI5hIMLna

Важливий момент, на якому вдасться зекономити, ціль поїздки. Часто туристи вибирають Європу для відпочинку на зимові свята, хоча й восени чи весною Європа дарує незабутні враження. Декілька варіантів в різних напрямках служать прекрасним прикладом для зрівняння, а значить, і пошуку самого дешевого варіанту.

Спеціальні ресурси: яка із них користь

Ресурси, які займаються інформаційними послугами, ставлять за ціль порівняння, пошук різноманітних варіантів. Деякі із них дозволяють одразу бронювати квитки, а деякі дають активні посилання на авіакомпанії. Будь-який варіант стане в пригоді, дозволить економити час.

Як їх використовувати:

  • перейти на офіційний сайт;
  • вибрати фільтри пошуку по даті, ціні, напрямку;
  • порівняти ціни.

Подібні ресурси вишукують варіанти, які наприклад, довші по часу перельоту, але дешевші за ціною. В такому випадку туристу потрібно вирішити, чим можна пожертвувати заради вигідної пропозиції.

Ресурси відстежують акції, спеціальні пропозиції. Серед всього різноманіття існують навіть сайти, які вишукують помилки в системі авіакомпаній.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.