Гроші

Як жебрак з Франківська заробляє в день від 500 до 1000 грн (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Одним із доручень міської влади Муніципальній варті є робота з людьми, що займаються жебрацтвом в Івано-Франківську.

Ця проблема не має однозначного вирішення, тому патрульні варти працюють персонально з кожним, хто займається жебрацтвом, пише Муніципальна варта Івано-Франківська у Facebook.

Встановлюють їхні дані, вивчають причини, проводять роз’яснювальну роботу в напрямку виходу зі скрутного положення, профілактичну роботу з попередження правопорушень.

В Україні жебрацтво не є кримінальним чи адміністративним правопорушенням (крім випадків залучення неповнолітніх), тому працівники варти не можуть напряму реагувати на прохання громадян “забрати цих людей з вулиці”, а шукають інші шляхи.

На жаль, серед жебраків на вулицях немає людей, які дійсно хочуть отримати допомогу, а користуються своїм становищем для виманювання грошей у доброзичливих містян.

Найдієвішим рішенням проблеми є перестати давати гроші цим людям. Ми, в свою чергу, на сторінці Варти будемо висвітлювати цю проблему в конкретних персоналіях, включно описуючи пророблену роботу з кожною особою, – пишуть вартові.

Сьогодні ми хочемо вам розповісти про Івана. Оселився в Івано-Франківську після розпаду СРСР. Вів асоціальний спосіб життя, декілька раз був судимий за кримінальні злочини . Ступні ніг він втратив від обмороження, коли був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Чоловік жебракує на куті вулиць Галицька – Дністровська. Його “бізнес” йде досить вдало завдяки тому, що має явно виражену інвалідність.

Працівники Муніципальної варти неодноразово намагались допомогти Івану.  Пропонувалась допомога соціальних служб в питанні оформлення інвалідності та пенсії, проживання в будинку нічного перебування, викликали швидку медичну допомогу. Та Іван від цієї допомоги відмовляється, і причина цьому з його слів – “мені цього не треба,  я тут заробляю від 500 до 1000 грн. в день”.

Цього вистачає на пиятику і йому, і його охоронцям, що доставляють його на “місце роботи”, тому Іван разом з “охороною”, до кінця дня є, м’яко кажучи, нетверезим, втрачаючи залишки людської подоби. І після себе він залишає гори сміття.

Читайте також: Розвиток в кредит. Чому Франківськ позичає 500 мільйонів і як їх віддаватимуть – Вікторія Сусаніна

Тому, якщо вас обурює ситуація з Іваном, то вона завдяки благодійникам, які кидають йому гроші.

Муніципальна варта звертається до всіх громадян не давати гроші на вулиці, а надавати допомогу через благодійні організації.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.