Гроші

Як зберегти та примножити заощадження

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Маючи вільні кошти, людина замислюється над тим, як зберегти їх та примножити. Варіантів, насправді, дуже багато. Та найпоширенішим є банківський вклад, наприклад морський депозит MTB або будь-який інший варіант, що гарантовано збереже кошти та збільшить їх на кінець періоду дії договору.

Зберігаючи кошти в банку, ви тим самим захищаєте їх від знецінення. Крім того, гроші надійно зберігаються, звідки їх легко забрати для вас, та неможливо для зловмисників. Домашня скарбничка не може таким похвалитися.

Звичайно, вільні кошти можна заховати під подушку та спокійно собі жити, знаючи, що як трапиться щось раптом, ваш гаманець не пустий. Та в такому стані гроші не працюють, тож краще віднести їх до надійної банківської установи, обрати привабливий депозит та укласти угоду з банком.

Недоліки «домашнього консервування» заощаджень

  1. Гроші, які не працюють – втрачають свою вартість та купівельну цінність. Так, колись багато людей відкладали кошти на авто, а коли назбирали та дістали з-під подушки, зрозуміли, що вистачить тільки на велосипед.
  2. Збереження під шафою не захищені від ризику крадіжки або «позики» родичами чи друзями. Загалом, будь-хто може прихопити папірці.
  3. Зберігаючи готівку вдома, завжди є спокуса витратити їх на спонтанні примхи, які не мають цінності, а потім залишиться неприємний осад розчарування.

Вигоди банківського вкладу

  1. Ваші гроші зростають за рахунок відсотків, що нараховуються згідно договору з банком і тим самим приносять прибуток.
  2. Накопичені відсотки можна додавати до суми депозиту і тим самим ще більше збільшувати свій прибуток. (банківською мовою називається «капіталізацією»).
  3. Якщо банківську установу пограбують, ви не втратите своїх заощаджень. Це прописано в договорі, що укладається з банком
  4. У разі банкрутства банку, ви також не постраждаєте, адже зобов’язання перед вами нестиме Державний фонд гарантування повернення вкладів.
  5. За необхідністю, ви завжди можете зняти заощадження з рахунку (повністю або частково, в залежності від умов договору).
  6. Якщо виникне необхідність в оформленні кредиту, то для вас будуть доступні більш вигідні умови кредитування в ПАТ “МТБ БАНК” або іншому, де відкрито депозит.

Отже, гроші в домашній скарбничці змушують вас працювати на них, а гроші, що знаходяться на депозитному рахунку – самі працюють на вас, приносячи дохід, часто перевищує розмір інфляції. І все це без якихось зусиль з вашої сторони.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.