Гроші

Як швидко та вигідно купити криптовалюту в Івано-Франківську?

Google+PinterestLinkedInTumblr

На сьогоднішній день купівлею/продажем криптовалют займається велика кількість людей. Воно і не дивно, адже це хороший спосіб отримувати прибуток, гарний варіант для інвестицій коштів на перспективу у майбутнє. Крім того, монети та токени вже використовують і для розрахунку за звичайні покупки та послуги. Через таку популярність перед користувачами все частіше постає питання пошуку надійного та безпечного сервісу для криптовалютного обміну.

Для того, щоб виконувати безпечні та швидкі операції з обміну, краще знайти вигідний обмінник криптовалют. Але на що звернути увагу при виборі такої платформи?

По-перше, наявність доступних курсів на сайті. При цьому, вони не мають суттєво відрізнятися від курсів популярних криптовалютних бірж.

Якщо ви знайшли сервіс, де вартість певної монети в рази менша, ніж на поширених ресурсах, то, скоріш за все, ви натрапили на шахраїв.

По-друге, варто звернути увагу на комісію, яку утримує сайт за надання послуг. Як правило, вона становить приблизно 5% від суми обміну, не більше.

Також важливим аспектом є наявність великого запасу крипти, іншими словами ліміт. Це важливо для тих користувачів, хто збирається виконати обмін на велику суму. Якщо ваш запит перевищує доступний ліміт, платформа може розділити обмін на декілька транзакцій, а тому, ймовірно, вам доведеться заплатити додаткову комісію.

Крім того, варто шукати обмінний сервіс, що передбачає необхідність проходження реєстрації та верифікації на сайті. Адже сайти, що дозволяють користуватися послугами анонімно, зазвичай, не є досить надійними.

V3vM3Uk8ejY40lPC8HJUhxDuiPuwPwr0eCSCuM1GahTSvphtswVxc2VyeCq8t25kNlqm5T0z0IQEEJgu2f0Xj63Rm_78BYy0c5BlpmGSYZZ9GoPqluu7g_nbKhtlR2EqE9330HGW3Ng8GEylOQXlyak

Взявши до уваги ці пункти, то ідеальний варіантом є сервіс Coin24.com.ua. Він надає послуги на ринку України ще з 2018 року і має велику кількість позитивних відгуків користувачів.

Якщо задаєте собі питання, як купити криптовалюту через Приват24, Монобанк, Visa/Mastercard або за готівку, ми рекомендуємо скористатися саме сервісом Coin24.com.ua.

Обмін криптовалюти Івано-Франківськ за готівку

Сервіс Coin24.com.ua дозволяє купляти та продавати крипту за готівку в 37-ми містах України. Така можливість доступна і жителям Івано-Франківська. Алгоритм дій для проведення обмінної транзакції на даному сайті:

  1. Користувач має пройти реєстрацію для створення особистого кабінету.
  2. Далі потрібно створити заявку на обмін, в якій вказати країну та місто, в даному випадку Україна та Івано-Франківськ. Обов’язково вкажіть, що потрібно здійснити операцію за готівку та оберіть необхідний фіат (євро, долари, гривні).
  3. Також оберіть потрібну криптовалюту, що бажаєте обміняти, та суму.
  4. Калькулятор сервісу розрахує та відобразить вам кінцеву суму транзакції.
  5. Після заповнення всіх полів, перевірте правильність введеної інформації та завершіть оформлення заявки.
  6. Через деякий час з вами зв’яжеться менеджер, що працює у вашому місті, та домовиться з вами про час та місце зустрічі.

Переконайтеся самі, що сервіс Coin24.com.ua — краще рішення для обміну криптовалюти за максимально вигідними умовами. Скориставшись послугами лише раз, ви приєднаєтеся до постійних клієнтів сервісу та впевнитеся самі, що краще просто не існує!

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.