Гроші

Як придбати якісне компресорне обладнання в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Призначення компресорів – подача підготовленого стисненого повітря в пневмоінструменти та верстатне обладнання. При оснащенні виробничих ліній цими агрегатами чи оновленні існуючого компресорного парку обдуманість покупки стане гарантією економії та стабільності подальшої роботи.

Вибір компресорів на сайті https://dalgakiran.ua/uk вбереже користувача від потенційних неприємностей, таких як низька якість модулів, незадовільний технічний супровід. Співпраця з компанією «Dalgakiran» – це суцільні переваги:

  • увага до індивідуальних потреб кожного клієнта, підбір обладнання під конкретні задачі та потужності;
  • оптимальне співвідношення ціни та якості, доступне обслуговування, наявність комплектуючих, своєчасна поставка запчастин;
  • високий рівень кваліфікації співробітників сервісу, їх стажування безпосередньо на заводі-виробнику компресорів;
  • широкий вибір обладнання – гвинтові, відцентрові, поршневі компресорні установки, гвинтові та ротаційні повітродувки, автономні мобільні дизельні модифікації та ін.

Ціна, підкріплена якістю

Надійне, добротне обладнання не може коштувати дешево. Якісні комплектуючі, застосування передових технологій потребує капіталовкладень. Не варто забувати про експлуатаційні витрати. Можливо варто трішки переплатити за собівартість кубометра стисненого повітря та отримати розширену гарантію від дилера?

Надійний партнер – компанія «Dalgakiran». В ціну, підкріплену добротністю збірки і надійності компонентів, входить додатковий пакет послуг. Повна сервісна підтримка поставленого обладнання, пусконалагоджувальні роботи, навчання штатного персоналу навичкам повсякденної роботи та ревізії основних функціональних блоків, склад запчастин у власних сервісних центрах в 10 найбільших містах України – ніяких додаткових витрат користувач не понесе.

Базуйте свій вибір компресорів не на економії матеріальних ресурсів (чим дешевше, тим краще), а на якості обладнання і його функціональності. Не піддавайтесь на маркетингові слогани дешевизни та доступності. При виникненні сервісної ситуації вам в кращому випадку слід готуватись до простою виробництва на період поставки запчастин з далекого Китаю або дороговартісної повторної покупки. Навіщо переплачувати, коли можна купити один раз, але якісний сертифікований товар?

Тільки відповідність компресорного обладнання міжнародним нормам та стандартам може бути гарантією його надійності. Модулі виробництва «Dalgakiran» мають допуски ISO 9001, УкрСЕПРО, TSE, TUV, Lloyd, Bureau Veritas.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.