Гроші

Як фінансово захистити себе в сучасному нестабільному світі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сучасні надзвичайно складні умови, у яких опинилися українці, на жаль, не дозволяють робити далекосяжні прогнози на майбутнє. Щоб не стати жертвою обставин, які неможливо передбачити, над якими ми не маємо ніякого контролю, необхідно здійснити заходи для забезпечення захисту. Найкращим способом убезпечити своє фінансове майбутнє є страхування.

У нашій країні з кожним роком все більше людей обирають цей шлях для забезпечення своєї стабільності. Вони розуміють, що це не тільки найефективніший спосіб отримання компенсації за ймовірні збитки, але також чудова стратегія фінансового захисту свого життя, майна та здоров’я. Світова спільнота вже давно визнала важливість страхування — саме ця система дозволяє людям легше переживати наслідки різних катастрофічних подій, які, на жаль, часто зустрічаються в нашому неспокійному світі.

Як фінансово захистити себе в сучасному нестабільному світі

Що можна застрахувати в сучасних умовах

Назвемо декілька найпопулярніших видів страхування:

  • автострахування. У нашій країні видів страхового захисту автомобілів два — обов’язкове (ОСЦПВ) та добровільне (КАСКО). Перше покриває цивільну відповідальність перед третіми особами у випадку, коли власник поліса стане винуватцем ДТП. Тоді його страхова компанія компенсує всі завдані збитки. Що ж стосується збитків самого винуватця, то він оплачує їх зі власної кишені. Проте в тому разі, якщо придбати поліс КАСКО, ремонт власного авто також оплатить страхова компанія. СК VUSO пропонує різні програми страхування в Харкові та в інших населених пунктах України.
  • добровільне медичне страхування. Забезпечує надання термінової допомоги, амбулаторне та стаціонарне лікування, придбання та доставку ліків, стоматологічні послуги, а також медичний асистанс для застрахованих осіб та їхніх родин. Обсяг медобслуговування залежить від умов, які були прописані в договорі.
  • туристичне страхування. Передбачає можливість надання медичної допомоги під час перебування за кордоном. Всю організацію лікування, доставку ліків та їх оплату бере на себе страхова компанія. Можливий інший варіант, коли клієнт лікується своїм коштом, а після повернення додому страхова повертає гроші в межах встановлених у договорі лімітів.
  • страхування майна. Захищає від фінансових втрат на ремонт пошкодженої нерухомості. Застрахувати можна не тільки будинок або квартиру, але й зроблений ремонт, внутрішні конструкції, сантехніку, електроніку тощо.

Провідні страхові компанії можуть запропонувати своїм клієнтам інші, не менш цікаві варіанти.

Вибір надійної страхової компанії

Страхування спрацює тільки тоді, якщо воно буде зроблено в надійній та стабільній страховій компанії. Тому для страхування себе та свого майна варто обирати саме таку. Аби зробити це правильно, треба виконати наступні дії:

  • перевірити наявність ліцензій на той вид страхування, який ви хочете оформити. Це обов’язково варто зробити перед оформленням страхового договору;
  • оцінити тарифи. На сайтах провідних компаній розміщені онлайн-калькулятори, за допомогою яких можна побачити приблизну вартість страховки. Але не варто гнатися за занадто низькою ціною. Дешевий поліс не допоможе отримати високу компенсацію;
  • важливо познайомитися з реальними відгуками клієнтів про діяльність компанії (який у неї рівень сервісу, страхові ліміти, який термін отримання виплат тощо). Також корисною буде інформація про місце компанії у відповідних рейтингах (наприклад, Insurance TOP).
  • особливу увагу треба приділити розділу угоди, де прописані умови настання страхового випадку, уточнити, на які ситуації поліс не розповсюджується. Якщо деякі з пунктів незрозумілі, варто попросити співробітників компанії роз’яснити їх.

Одним із лідерів страхового ринку України є СК VUSO, яка вже понад 20 років здійснює страхування в Україні. Більше ніж 90% клієнтів позитивно оцінюють роботу компанії, її високий рівень сервісу, розміри компенсацій та оперативність страхових виплат.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.