Гроші

Вигодських лісників зобов’язали відмінити тендер на 5 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Антимонопольний комітет 4 лютого зобов’язав ДП «Вигодське лісове господарство» відмінити закупівлю послуг, пов’язаних з лісництвом. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть Наші Гроші.

Рішення прийняте за скаргою ТОВ «Вектор-Долина», яке стверджує, що замовник ухилився від отримання його конкурсної пропозиції.

Закупівля проводилась по 53 лотах. Її очікувана вартість складала 4,83 млн грн. Згідно з оприлюдненим у ВДЗ протоколом торгів, замовник зареєстрував пропозиції 11 учасників. 5 січня було акцептовано пропозиції по всіх лотах. Більшість замовлень мали отримати фізособи-підприємці.

Відомо, що кінцевим строком подання пропозицій на тендер і їх розкриття було 31 грудня. Заявки на участь у закупівлі приймалися до 9.30 ранку 31 грудня. О 10.00 комітет мав їх розкрити.

Скаржник «Вектор-Долина» повідомив, що мав намір особисто подати пропозицію вранці 31 грудня, однак не зміг це зробити, бо його не пропускали приватні підприємці та інші особи. У зв’язку з великим скупченням людей у приміщенні замовника скаржник викликав міліцію.

Інформацію фірми «Вектор-Долина» підтвердив депутат Долинської райради Ігор Тимочко Депутат повідомив, що прибув на місце ще до дев’ятої години ранку і був свідком того, що під кабінетом головного інженера стояли люди і нікого туди не пропускали, він також не зміг потрапити до вказаного кабінету.

Не організувавши вільний доступ до кабінету відповідальної особи всім охочим подати свої пропозиції замовник вчинив порушення, дискримінаційні дії.

У зв’язку з неможливістю усунути порушення процедури, АМКУ зобов’язав «Вигодське лісове господарство» відмінити тендер.

Депутат Долинської райради Ігор Тимочко, котрий не зміг потрапити на торги, у 2010-2012 рр. працював директором ДП «Вигодське лісове господарство», яке проводило даний тендер.

Фірму «Вектор-Долина» заснували Іван Хомин, Роман Лович і Ярослав Федів. Сьогодні єдиним власником значиться Роман Лович.

Іван Хомин свого часу очолював Ужгородське військове лісництво. Він має спільне ПП «Піраміда ТЛМ» з Лесею Тимочко, яка проживала в селі Старий Мізунь, як і вже згаданий Ігор Тимочко.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні