Гроші

Вигідні покупки на Amazon: як отримати посилку в Україні

Google+PinterestLinkedInTumblr

Серед американських онлайн-гіпермаркетів є відомі в усьому світі, які мають дуже велику кількість покупців. Amazon можна назвати одним із найбільших маркетплейсів, адже тут продається багато різноманітних товарів. Щодня на цьому сайті проходить тисячі покупок – їх оформляють як на чохли для телефонів або навушники, так і на габаритну техніку, програмне забезпечення, книги.

«Амазон» має декілька локальних сайтів, які працюють не тільки в США, проте саме американський майданчик є найпопулярнішим. Онлайн-гіпермаркет не доставляє товари в Україну, однак це обмеження дуже просто обійти. Робити замовлення на сайті й отримувати посилки легко, якщо звернутися до форвардингової компанії EasyXpress. У результаті шопінг в Америці завжди виходить приємним і недорогим.

Особливості покупок на «Амазон»

На сайті дуже багато різноманітних найменувань товарів, тому перед тим, як заходити на сторінку, варто визначитись із питанням, що саме хочеться купити. Торговим майданчиком користуються тисячі людей для продажу різноманітної продукції. Усі вони мають суворо дотримуватися правил, встановлених гіпермаркетом, тому випадки шахрайства трапляються рідко, хоча й зовсім їх уникнути виходить не завжди.

Доставка з Амазону в Україну не займе багато часу, якщо вказати при реєстрації американську адресу, яку безплатно надає кожному новому користувачеві компанія EasyXpress. Тоді продавець відправить посилку на її склад, що знаходиться в безподатковому штаті Делавер. Там покупку перепакують та перешлють до нашої країни літаком або морем.

Ціноутворення на сайті дуже динамічне, ціна на один і той самий товар у продавців може відрізнятися. Тому варто попередньо ознайомитись із різними пропозиціями, щоб із них вибрати найкращу. Є окремі підрозділи, де можна знайти товари зі знижками – наприклад, Today’s Deals (оновлюється кожні 24 години). Щоб купувати дешевше, можна також скористатися купонами або вибрати варіанти, які повернули покупці через дрібні дефекти.

Вигідні покупки на Amazon: як отримати посилку в Україні

Як відбувається процес доставки

Попри те, що напряму на сайті її оформити не можна, скориставшись сервісом EasyXpress, ви зробите це дуже легко. Спочатку необхідно зареєструватися на сайті цієї компанії та перейти в особистий кабінет. Там буде вказано американську адресу – запам’ятовувати її немає потреби, достатньо скопіювати та вставити. Наступна процедура проста:

  • придбати товар на «Амазон», здійснити оплату за нього зі своєї банківської картки;
  • зареєструвати номер посилки в особистому кабінеті на EasyXpress;
  • отримати трекінговий код від форвардингової компанії для відстеження – він надсилається після відправлення покупки по морю або літаком;
  • отримати товар в Україні. Це можливо через «Нову пошту» або на автоматизованому складі видачі посилок.

Термін доставки з моменту відправлення з США до України – від 4 до 9 днів. Отже, не доведеться довго чекати свого замовлення. EasyXpress завжди цінує гроші покупця, тому допомагає максимально економити.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.