В сучасному світі готівка відходить на задній план перед електронними грошима. Все більше людей активно використовують інтернет-транзакції для вирішення тих чи інших завдань. Існує досить багато ситуацій, коли переказ коштів з картки на картку – це оптимальне рішення:
- начислення заробітної плати для працівників;
- оплата послуг різноманітних приватних підприємців та майстрів;
- покупка товарів в дрібних інтернет-магазинах;
- переказ грошей для рідних, котрі проживають в інших містах (або ж якщо ви перебуваєте на заробітках в іншій країні) і т. д.
Онлайн-операції дозволяють практично миттєво переказати гроші для конкретної особи. Нікуди йти чи їхати не потрібно – достатньо лише мати при собі банківську карту та гаджет із доступом до інтернету.
Чому переказ грошей з картки на картку стає все популярнішим і популярнішим?
З кожним роком кількість інтернет-транзакцій постійно збільшується. Пояснити таку популярність онлайн-переказів досить легко:
- максимальний комфорт. Виконати операцію можна у зручний день та час, при цьому не потрібно йти до термінала, банківського чи поштового відділення і т. д.;
- оперативність. Гроші зараховуються за кілька хвилин, що дає можливість виконувати термінові перекази. Онлайн-транзакції – це найшвидший спосіб передати кошти для людини, котра знаходиться далеко від вас;
- безпечність. Сучасні сервіси для виконання таких операцій повинні мати сертифікат відповідності стандартам безпеки PCI DSS. Таким чином, будь-які дії зловмисників будуть практично неможливими. При цьому вам не потрібно носити із собою великі суми готівки, котру можна загубити;
- економічність. Комісія сервісів, котрі виконують онлайн-операції, часто буває значно нижчою, аніж на пошті чи відділеннях Western Union.
Чому переказ з карти на карту – це безпечно?
Якщо вас цікавить, що таке PCI DSS, то так називають сукупність вимог щодо забезпечення захисту інформації про власників платіжних карт. Такі стандарти розроблені міжнародними організаціями, їх повинні дотримуватись абсолютно всі ресурси, котрі здійснюють операції з переказу грошових коштів. PCI DSS – це максимально сучасні протоколи, котрі враховують тенденції розвитку платіжних систем та онлайн-транзакцій. Купити сертифікат відповідності PCI DSS неможливо, таким чином, всі ресурси дійсно надійні. Сертифікація проводиться не один раз, а щороку. Таким чином, захист постійно вдосконалюється, а зловмисники не отримають доступ до ваших даних під час проведення операцій через інтернет.
У яких сервісах можна зробити переказ грошей?
Абсолютно всі ресурси відповідають вимогам PCI DSS. Якщо сервіс не дотримується цих стандартів, на компанію накладають дуже великий штраф, що практично унеможливлює її подальшу діяльність. Серед найбільш надійних ресурсів для здійснення інтернет-переказів виділяють:
- iPay.ua. Сервіс першим в Україні отримав сертифікат відповідності PCI DSS. Окрім того, клієнти можуть розраховувати на максимальну оперативність – перекази зараховуються протягом 1-2 хвилин. Головна перевага – постійна модернізація технічної бази.
- Easypay. Компанія з’явилась в 2004 році, за період свого існування швидко завоювала популярність серед користувачів у на території пострадянських країн. Для клієнтів пропонується широкий спектр послуг. Головний мінус згідно відгуків користувачів – досить погана служба підтримки, котра довго не реагує на звернення клієнтів;
- Portmone. Один із найстаріших ресурсів для здійснення таких операцій. Значна частина усіх інтернет-транзакцій в Україні виконується саме через нього. Втім, технічна база оновлюється досить повільно, більш сучасні сервіси, як правило, пропонують кращу якість послуг;
Висновок
В сучасних умовах все більше і більше людей будуть користуватись онлайн-переказами. Боятись таких операцій не варто, адже як держава, так і міжнародні платіжні системи ретельно контролюють роботу посередників, що здійснюють транзакції через інтернет. Втім, щоб гарантувати безпеку персональних даних, варто користуватись тільки перевіреними сайтами. Надійний ресурс – це гарантія того, що гроші надійдуть адресату в повному обсязі та максимально швидко!
Comments are closed.