Гроші

Від пластмасових крісел-розкладачок до складних деталей. Як працює франківське підприємство «Інструмент» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Від пластмасових крісел-розкладачок до високотехнологічного ремонту складних деталей та виготовлення прес-форм. Так в Івано-Франківську працює підприємство «Інструмент», вироби якого продаються не лише в Україні, але й за кордоном.

Під стукіт металу та гуркіт точних «розумних» машин тут продукція проходить всі стадії: від сировини – до готової деталі та цілого виробу, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Пластмасові крісла-розкладачки – спеціальна розробка підприємства. Виготовляють їх із вторсировини, даруючи використаному пластику друге життя. Готову продукцію відправляють на гуртові бази в Київ, а звідти – на великі мережеві магазини. А ще тут ремонтують обладнання та автомобільні деталі.

Підприємство займається виготовленням пластмасових виробів господарського призначення в основному з вторинної сировини; загальним ремонтом автомобільної та спецтехніки, – говорить директор ПП «Інструмент» Степан Іванців. – До речі, ми вже ремонтували турецький автобус. Також приїздять «жовті» автобуси на ремонт балок, екскаватори. Але ми ремонтуємо конкретні деталі, не весь автомобіль. Тобто, хтось розбирає, деталь до нас привозять і ми її ремонтуємо і віддаємо готову запчастину.

Функціонує підприємство вже понад чверть століття. Його загальна площа 1500 метрів квадратних. Залучено близько 60 верстатів. Тож якщо рахувати три зміни та обслуговуючий персонал – тут може працювати близько двох сотень робітників.

Купуючи івано-франківське, кожен вкладає частку в податки і так підтримує економіку країни – впевнений міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Тож щотижня відвідує підприємства, які працюють в місті. Чи релокований бізнес, чи місцевий – робота кожного важлива.

Ми продовжуємо підприємницьку п’ятницю, популяризуємо наших виробників, – каже Руслан Марцінків. – Зокрема, це сьогодні франківське підприємство ПП «Інструмент». У хлопців і дівчат «золоті» руки. Роблять різні вироби. Закликаю підтримувати франківський бізнес, замовляти. Дуже важливо, щоб економіка працювала. А з цих податків ми можемо допомагати Збройним силам України

А ось детальніше ознайомитися із продукцією «Інструмента», чи придбати її можна на сайті підприємства.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні