Гроші

В Івано-Франківську запустився центр підтримки бізнесу Save Business Now

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Платформа Save Business Now створена спільно з Івано-Франківською міською радою, Івано-Франківською ВЦА та БО інноваційного центру “Промприлад.Реновація”. Для допомоги підприємцям, які в умовах війни вимушені перемістити свій бізнес в Івано-Франківськ та область.

Головною метою проєкту Save Business Now є допомога українським підприємствам з релокацією бізнесу в Івано-Франківськ і область. Надання вичерпної інформації про фінансову та іншу підтримку, а також посилення економічних процесів на територіях, де не ведуться бойові дії, пише Репортер.

Save Business Now новини Івано-ФранківськаОб’єднавши зусилля, партнери створили загальну, синхронізовану базу, щоб зосередити всі запити й можливості та спростити процес релокації підприємств та бізнесів.

Читайте також: Безпека та інтеграція. Як у Франківську 35 ГО об‘єдналися у дієвий волонтерський штаб

Закликаємо підприємців Івано-Франківська й області, власників, що мають вільні площі, земельні ділянки, офісні чи складські приміщення та готові надати їх оренду, прийняти до себе інші бізнеси. Звертайтесь до центру підтримки бізнесу Save Business Now. У проекті скоординовані зусилля багатьох інституцій, які допомагають максимально ефективно допомагати з релокацією бізнесу, – говорить координатор проекту Save Business Now Іван Фуфалько

У Франківську бізнес і влада об’єдналися в ініціативу SaveUkraineNow

Уже понад 60 українських підприємств переміщено на захід України в межах реалізації програми релокації бізнесу. Ця цифра збільшується щодня.

І зараз дуже потрібна підтримка локального бізнесу, щоб разом створити нові можливості для тих підприємців, які втратили можливість працювати у своїх містах через війну.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.