Люди

У Франківську бізнес і влада об’єдналися в ініціативу SaveUkraineNow

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську запрацював координаційний центр забезпечення спротиву SaveUkraineNow.

Його створили Івано-Франківська міськрада, громадська спілка «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», тероборона ЗСУ в Івано-Франківську, Франківський драмтеатр спільно з іншими партнерами. Мета – забезпечувати потреби територіальної оборони міста та області, ЗСУ, а також гуманітарні запити, пише Репортер.

SaveUkraineNow новини Івано-Франківська

Головним напрямком роботи центру SaveUkraineNow є координація, аналіз, збір та направлення різноманітної допомоги у місця найбільшої потреби.

«Ми створили загальну, синхронізовану базу, щоб зосередити всі запити та можливості та спростити процес забезпечення. Хочемо, щоб допомога, якої потребують наші захисники та тимчасово переміщені особи, була максимально доступною та вчасною», – йдеться у повідомленні центру.

До теми: Рух опори й допомоги. Як волонтерить франківський драмтеатр (ФОТО)

SaveUkraineNow новини Івано-Франківська

Понад 10 фур гуманітарної допомоги від Координаційного центру Save Ukraine Now уже роз’їхались до епіцентрів бойових дій – до Харкова, Сум та на Південь України.

Читайте: Смачний обід за 30 грн. Чим харчують у Франківську в соціальних їдальнях (ФОТО)

Вантажі складаються в першу чергу із медикаментів, а також харчів і засобів гігієни – базових речей для життя мирних жителів.

SaveUkraineNow новини Івано-Франківська

Також координаційний центр SaveUkraineNow виготовляє й постачає їжаки блокування транспортних шляхів для оборони населених пунктів України.

«Ми об‘єдналися з виробниками металевих виробів, щоби забезпечити країну всіма видами оборонних їжаків: як великими протитанковими, виготовленими з металевих швелерів або з уживаних рейок, так і меншими зразками – трикутними з листового металу та їжаками на металевому ланці, які пробивають колеса колісному транспорту», – йдеться у повідомленні центру SaveUkraineNow.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні