Гроші

В бюджеті Франківська на 2024 рік заклали 527 мільйонів на підтримку захисників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У 2024 році на підтримку захисників заклали 527,1 мільйона гривень. З них 300 мільйонів планують спрямувати на  закупівлі для військових. Ще 216 мільйонів – на соціальну підтримку захисників, а 1,5 мільйона на підтримку добровольчих формувань. Про це повідомляє міський голова Руслан Марцінків.

З бюджету в 216 мільйонів на соціальну допомогу, 100 мільйонів заклали на виплати на амуніцію, 63,6 мільйона – на виплати сімʼям загиблих захисників та учасників АТО, 20 мільйонів гривень – на одноразові виплати пораненим та 18 мільйонів гривень – виплати на реабілітацію військових.

Як повідомляють у пресслужбі міського голови, з наступного року військовослужбовців умовно розділять на дві категорії. Ті, що безпосередньо беруть участь у бойових діях, згідно з новою програмою отримають 50 тисяч гривень на спорядження. А ті, хто несуть службу у військових частинах і не виїжджають на бойові чергування – 20 тисяч гривень на амуніцію.

За програмою доплат пораненим тепер будуть надавати по 30 тисяч одноразової виплати і 10 тисяч на реабілітацію.

Ще 2 мільйони передбачили на виплати з нагоди народження дітей у сімʼях військових. 1  мільйон передбачили на одноразову допомогу з нагоди дня народження дітей до 18 років, батьки яких призвані на українсько-російську війну. 3 мільйони – на допомогу військовим на відшкодування ЖКП, які не набули статусу УБД і беруть участь у захисті Батьківщини.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.