Гроші

Уряд залишив ціни на електрику незмінними до кінця березня

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ціни на електроенергію для населення не змінюватимуться до 31 березня 2023 року.

Кабінет міністрів України продовжив дію спеціальних обов’язків на ринку електроенергії, залишивши незмінними тарифи для населення до кінця опалювального сезону. Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики, пише Репортер.

Ціни на електрику поки не підніматимуть

Нагадаємо, ціни на електроенергію знизили 1 жовтня 2021 року. Вдітоді тариф становить 1 гривню 44 копійки за кіловат-годину за умови споживання до 250 кіловат-годин на місяць.

Споживачі, які використовують понад 250 кіловат-годин на місяць, платять 1 гривню 68 копійок за кіловат-годину. Такий же тариф діє для гуртожитків та колективних побутових споживачів.

А ціна 1,68 грн/кВт год незалежно від обсягу споживання діє для колективних побутових споживачів, гуртожитків, для юридичних осіб, які є власниками або балансоутримувачами майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб у частині задоволення власних потреб ВПО, у дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі та освітлення території, для релігійних організацій в частині використання електричної енергії для комунально-побутових потреб.

Читайте: Ціни ростуть. Чи подорожчають ще продукти на Франківщині цього року

Також цей тариф діє у багатоквартирних житлових будинках при використанні електроенергії для технічних цілей: роботи індивідуальних теплових пунктів, котелень, ліфтів, насосів, домофонів та освітлення дворів, східців і номерних знаків. Водночас постановою цей перелік доповнено цілями споживання на аварійне та евакуаційне освітлення, протипожежні системи, системи вентиляції, димовидалення та кондиціонування, системи сигналізації та авіаційні маяки.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.