Соціум

З понеділка будуть погодинні графіки відключень – голова ІФ ОВА

Google+PinterestLinkedInTumblr

З понеділка, 31 жовтня, будуть складені погодинні графіки відключень електроенергії для кожного міста, селища та села.

Про це повідомила голова Франківської ОВА Світлана Онищук, пише Репортер.

ОВА, Онищук, світло, графіки, відключення

Сьогодні, 28 жовтня, на нараді з Міністерством енергетики під головуванням заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка обговорили низку питань з подальшої роботи енергетичної системи як України в цілому, так і кожної з областей зокрема.

Через те, що Україна зазнала масових ракетних обстрілів по об’єктах критичної інфраструктури, є дефіцит електроенергії по всій країні.

Тому з понеділка будуть складені графіки погодинних вимкнень (ГПВ) електроенергії як обласних центрів, так і кожного міста, селища та села.

ОВА, Онищук, світло, графіки, відключення

Інформація щодо Івано-Франківщини буде в загальному доступі на сайті «Прикарпаттяобленерго» щовечора на наступний день. Графіки мають стати для споживачів зрозумілішими, створювати якомога менше дискомфорту, наскільки це можливо в сьогоднішніх обставинах.

Читайте також: У Франківську поки не планують вмикати опалення

ГПВ будуть зрозумілими і передбачуваними, кожна людина ознайомиться з ними та знатиме, коли в її оселі буде вимкнено електроенергію. Проте будуть ще графіки аварійних вимкнень. У такому разі про вимкнення електроенергії не буде попереджено заздалегідь. Але такі ситуації траплятимуться вкрай рідко, у разі перевантаження енергетичної системи.

Дякую кожному, хто відповідально поставився до моїх прохань про заощадження електроенергії, адже завдяки нам усім вдалося скоротити споживання електрики в 1,5 раза.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.