Гроші

Українцям збільшать компенсації за переселенців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Україні збільшуються компенсації за програмою «Прихисток» та у межах регіональної програми “Турбота”, пише DT.ua. Про це повідомляють очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай та у Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій.

компенсації за переселенців новини Івано-Франківська

6 вересня Уряд уклав оновлений Меморандум із Товариством Червоного Хреста України. Ця домовленість дозволить збільшити фінансування на компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми «Прихисток, – йдеться у повідомленні Сергія Гайдая.

В Луганській ОВА нагадують, що вказана програма передбачає надання державної компенсації за житлово-комунальні послуги тим, хто безкоштовно прихистив внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій чи зон бойових дій.

Читайте: Близько 70% переселенців на Прикарпатті мають гроші лише на житло та їжу (ВІДЕО)

Тепер, починаючи з 1 жовтня власники житла, які розмістили у себе переселенців, отримуватимуть по 900 гривень замість 450 за кожну особу на місяць.

Також за повідомленням Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій, жителі Закарпаття, які у вересні чи жовтні безоплатно прихистять вимушених переселенців на місяць та довше, отримають одноразову допомогу в розмірі 4000 грн.

Виплати здійснюватимуть з обласного бюджету у межах регіональної програми “Турбота”. Відповідне розпорядження підписав голова ОВА Віктор Микита”, – повідомляють у міністерстві.

Жодних заборон на виїзд жінкам за кордон немає – Маляр

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.