Гроші

У Польщі почав працювати сервіс FoxyCredit

Google+PinterestLinkedInTumblr

За заявою власників компанії, що надає консалтингові послуги, FoxyCredit офіційно відкрився на польському кредитному ринку, що пережив у 2020 році як періоди стагнації, так і значного зростання. Фінансові аналітики відзначають, що популярність послуг онлайн-консультування населення з питань умов позик буде тільки рости. Стрімке розширення FoxyCredit на європейському ринку – надійне тому підтвердження.

Раніше, в цьому ж році, компанія відкрила своє представництво в Румунії. Підготовка ж до запуску в Польщі почалася ще навесні, коли аналітики почали роботу зі збору інформації про місцевий ринок позик. До вересня, коли сервіс foxycredit.com відкрив новий сайт для польських позичальників, він вже містив рейтингові огляди кредиторів.

Сьогодні вже більше 500 осіб скористалися послугами аналітичної компанії, 67% з яких запитували інформацію про кредити на короткі терміни – до 1 місяця. Саме короткострокові позики, за словами експертів, набирають все більшої популярності населення.

Тенденції ринку споживчого кредитування в Польщі

До кінця 2019 роки ринок кредитування в країні переживав вихід на плато: обсяги ледь перевищували рівень в 765 млрд. злотих. Однак в січні сума позик зросла до 771,6 млрд. зл., а в березні – до позначки 784,2 млрд. зл. Остання сума – рекорд ринку на той час.

Пізньої весни і влітку обсяги знову стабілізувалися, особливо в квітні і травні, коли в Європі масово запровадили карантинні обмеження і громадяни стали економити. У вересні ситуація знову змінилася. За обсягом кредитування в країні був поставлений новий рекорд – 785 млрд. зл.

Фінансові експерти стверджують, що ринок споживчих позик в країні тільки починає своє зростання. Тому FoxyCredit і інші подібні сайти, що пропонують порівняльний аналіз пропозицій за довгостроковими позиками та мікрокредитами, будуть розширюватися і в подальшому, користуючись підвищеної затребуваністю. У період нестабільної фінансової ситуації в світі послуги аналітичних сервісів особливо актуальні, оскільки багато кредитних організацій постійно змінюють умови кредитування. Це відбувається з кількох причин:

  • Введення нових акцій, бонусних програм.
  • Зниження/підвищення процентних ставок.
  • Жорсткість вимог до позичальників.

Всі ці заходи спрямовані на збільшення доходів або забезпечення додаткової захищеності від недобросовісних клієнтів, ухиляються від виплати боргу. Сервіс FoxyCredit містить перевірену, постійно оновлювану інформацію, що стосується всіх подібних змін.

Довідка про компанію

Сайт foxycredit.com був відкритий в 2018 році в Швеції, а потім швидко розширив зону надання послуг на інші скандинавські країни – Норвегію, Данію, Фінляндію. Сьогодні послуги сервісу доступні ще й в Румунії, Україні та Польщі.

Співробітники компанії – професійні аналітики і IT-фахівці. У перелік послуг, що надаються сервісом, входить надання даних про компаніях-кредиторів, аналіз актуальних пропозицій по споживчих кредитах, підбір оптимальних умов. Також на майданчику можна знайти реальні відгуки від позичальників.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.