Відео Гроші

У Коломиї мешканці багатоповерхівки не знають кому платять за світло (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Без ліфтів та електрики – таке життя чекає дев’ятиповерхівку на вулиці Січових Стрільців у Коломиї. Принаймні, про це попереджають мешканців у повідомленні. Мовляв, у будинку чимало боржників, тому це вимушений крок.

Однак мешканці запевняють: сплачують за квартиру та електрику вчасно, лише не знають кому, адже отримати жодних особових рахунків не можуть. Люди кажуть, окрім свідоцтв на право власності квартир, жодних інших документів не мають.

Будинок здали у експлуатацію у 2011 році. Мешканці розповідають, що вже кілька років щомісяця приходить представник кооперативу, який створений при цьому будинку, знімає показники лічильника і водночас дає платіжку, де вказана сума за електроенергію, так само і за квартплату. А він уже платить РЕМу.

Представники кооперативу – це не люди, які мешкають у будинку, цю структуру зробили забудовники. Однак жодних послуг люди не отримують. Кажуть, навіть сходову миють самі. До того ж, останнім часом значно зросла квартплата. Люди хочуть створити ОСББ, але поки не можуть цього зробити.

Забудовники кажуть, що напружена ситуація склалася, коли представники кооперативу відмовилися сплачувати борги мешканців. Щодо зростання квартплату, це була ініціатива мешканців, каже представник забудовників.

Представники кооперативу обіцяють до кінця вересня впорядкувати технічну документацію щодо постачання електроенергії, а далі – хай створюють ОСББ, лише хай повернуть борги.

Деталі дивіться у сюжеті телеканалу “НТК”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.