Гроші Політика

У Калуші за кошти міського бюджету провели три протезування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього року програмою безкоштовного медикаментозно забезпечення пацієнтів Калуської ЦРЛ вперше заклали кошти на протезування кульшових суглобів – 200 тис грн.

Як повідомив керівник Калуської ЦРЛ Іван Красійчук, три суглоби за програмою у лікарні вже поставили і відповідно витратили майже третину передбаченої суми – близько 60 тис грн, інформують “Вікна”.

Пацієнтів, яким протезування суглобів проводять коштом бюджету, визначає спеціально створена комісія. Комісія, за словами Івана Красійчука, вже розглянула вісім заяв, з яких п’ять задовольнили, а три – відхилили. Програма поширюється не на всіх калушан. Її перевагами можуть скористатися учасники бойових дій, інваліди, інвалідність яких пов’язана з патологією кульшового суглобу а також малозабезпечені пенсіонери міста.

За міською програмою для протезування використовують прості і дешеві протези. За кошти бюджету у цьому році можна буде провести протезування дев’яти-десяти калушан. Втім не виключено, що за потреби фінансування програми збільшать.

Також, як повідомив цього тижня Іван Красійчук, в Калуській ЦРЛ почали робити операції з протезування колінних суглобів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.