Гроші

У Калуші розпочинають опалювальний сезон від ТЕЦ і котелень на дровах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Калуші розпочинають опалювальний сезон, але не всюди. Про це йдеться у розпорядженні від міського голови Андрія Найди на офіційному сайті Калуської міськради.

За документом, опалювальний сезон у Калуші розпочинається з 18 жовтня, проте — лише для частини міста. Йдеться про населення і заклади бюджетної сфери, які опалюються від Калуської ТЕЦ. А також для закладів бюджетної сфери, які отримують тепло від котелень, що використовують альтернативні джерела енергії. ТОВ «Калуштеплоенерго» і ТОВ «Приваттеплоенего» опалюють дровами обидві калуські лікарні та Голинський ліцей, інформують “Вікна”.

Калуська ТЕЦ і «Водотеплосервіс» з 18 жовтня починають поетапне заповнення теплових мереж та доведення до робочих параметрів технологічного обладнання. А теплоносій від Калуської ТЕЦ має бути поданий до житлових будинків та інших об’єктів з 22 жовтня.

Щодо частини міста, яка отримує тепло від котелень, а також бюджетних установ, які мають окремі газові котельні, то для них опалювальний сезон затримується до врегулювання питання постачання газу від НАК «Нафтогаз України» за пільговою ціною.

Як повідомив 18 жовтня міський голова Андрій Найда, документи для укладання договорів з «Нафтогазом України» вже подали і з дня на день має прояснитися ситуація щодо терміну їх укладання й початку опалювального сезону для половини міста. За словами директора КП «Калуська енергетична компанія» Петра Шевчука, проєкти договорів від «Нафтогазу України» прийшли на вихідні і зараз ведеться робота з підготовки до їхнього укладання.

Читайте: Сьогодні у Франківську запустять опалення для лікарень та садків

Нагадаємо, 11 жовтня в Калуші провели позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Там оголосили надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня.

Також тоді йшлося про те, що з 42 установ освіти громади 14 використовують газ. Інші — отримують теплопостачання централізовано або опалюються з використанням альтернативних джерел енергії. Станом на 11 жовтня з 14 договорів на постачання газу вісім — вже були розірваними, а шість — з АТ «Івано-Франківськгаз» — діючими, проте ця компанія надіслала додаткові договори зі збільшеною ціною. Ці угоди планують розірвати.

На нараді 18 жовтня начальниця управління освіти Ірина Люклян повідомила, що прикарпатський постачальник газу не хоче розривати договори на постачання газу чотирьом закладам освіти і пропонує ціну близько 25 гривень за кубометр. Зараз над вирішенням цієї проблеми працюють.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.