Гроші

У Калуші переїхала компанія, що виробляє корми для тварин

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Калуші запрацювало виробництво з виготовлення товарів для домашніх улюбленців.

У вересні в Калуші по вул. Шахтарська, 6 запрацювало інноваційне українське виробництво з виготовлення товарів для домашніх улюбленців групи компаній Suziria Group Company, пише Репортер.

Група компаній вже майже 30 років розвиває зооринок України. Виробництво в місті Калуш – друге. Перше знаходиться в Харкові й продовжує діяти сьогодні в обмежених безпекою умовах. На прискорення розширення промислових потужностей значно вплинуло повномасштабне вторгнення російських військ. Тож у травні прийняли остаточне рішення про будівництво нової локації на більш безпечних територіях.

Читайте: Вдалий час для бізнесу. Чому у Франківську під час війни відкриваються нові заклади

Так, 10 травня уклали угоду про оренду виробничих приміщень і 29 липня запустили в тестовому режимі цех виготовлення ласощів для гризунів і птахів. А у вересні розпочато роботу виробництва зернових кормів.

Запуск сучасного виробництва в умовах війни – справа надзвичайно складна. Однак якщо люди дійсно люблять свою справу і знаються на ній – немає нічого неможливого, – каже Поліна Кошарна, співвласниця і голова наглядової ради групи компаній Suziria Company Group. – Менше ніж за чотири місяці роботи команда побудувала все практично «з нуля». Для виготовлення ласощів та кормів для домашніх улюбленців було придбано нове сучасне обладнання, зокрема в українських виробників.

За словами Поліни Кошарної, цехи створювалися за принципом «ощадливого виробництва». В його основі лежить принцип постійного зменшення витрат, які вимагають ресурсів, але не мають цінності для кінцевого споживача.

Компанія буде розширюватися

На виробництві в Калуші виробляють зокрема ТМ «Природа», яка існує на ринку України вже понад 25 років, і стала першою торговою маркою кормів для домашніх улюбленців, що отримала сертифікат якості міжнародного стандарту ISO 22000.

Сьогодні виробництво в Калуші працює на закриття потреб внутрішнього ринку на корми для птахів та гризунів. Але в найближчому часі планує розпочати процеси експорту товарів, адже наприкінці 2021 року продукція ТМ «Природа» активно експортувалася з харківського виробництва до 10 країн світу.

Станом на кінець вересня на підприємстві працювало 22 людини, де практично всі – місцеві жителі, які пройшли навчання у експертів з Харкова. Передбачається, що виробництво може надати 45 робочих місць і з часом ця кількість буде збільшуватися.

Загалом у Калуському районі на сьогодні виробляється понад 30% усієї промислової продукції в Івано-Франківській області.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.