Гроші

У Калуші на реконструкцію котелень виділили більше 3 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Калуші завершують підготовку до опалювального сезону. На початку серпня у місті створили оперативний штаб із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та оперативних відновлювальних робіт.

Зараз він працює практично у безперервному режимі. Зокрема, зараз у місті зайнялись реконструкцією котелень, повідомляє міський голова Калуша Андрій Найда, пише Репортер.

У Калуші на реконструкцію котелень виділили більше 3 млн грн

Першим і найскладнішим завданням було оптимізувати систему теплопостачання від комунальних котелень та підготувати мережі. Підстав для цього було вдосталь: від великої збитковості котелень через масовий перехід споживачів на індивідуальне опалення і відповідного зменшення на них навантаження — до здорожчання енергоресурсів, – пише Найда.

Це, у свою чергу, зумовило проведення реконструкції всіх котелень, їхній ремонт, доукомплектування тощо. Виконавцем цих всіх робіт є КП «Калуська енергетична компанія».

На сьогодні комунальники прозвітували про готовність котельні на вул. Винниченка, яка відтепер буде забезпечувати подачу тепла до шести житлових багатоквартирних будинків, які залишились на централізованому опаленні, двох дитячих садочків, бібліотеки і виставкової зали.

На інших котельнях реконструкція завершується. Є впевненість, що всі заходи будуть виконані в заплановані терміни, запевняє очільник Калуської громади. Йдеться про комунальні котельні на вулицях Чорновола, Йосипа Сліпого, Біласа-Данилишина та на бульварі Незалежності. Одна з них, що на вул. Чорновола, переводиться під твердопаливне опалення. Усі котельні подаватимуть теплоносій бюджетним закладам і установам.

На реконструкцію – немалі кошти

Загалом з бюджету громади на реконструкцію котелень спрямували:

  • 0,3 млн гривень — на виготовлення проєктної документації;
  • 1,62 млн гривень — на закупівлю нових котлів;
  • 1,2 млн гривень — на реконструкцію мереж з газопостачання котелень.

Кошти, звісно, не малі, але є впевненість, що від проведеної реконструкції котелень обсяги споживання енергоресурсів значно знизяться. А на сьогодні це також є пріоритетом, — пише Андрій Найда.

Працівники КП «Калуська енергетична компанія» у співпраці з Калуською ТЕЦ активно готують мережі централізованого теплопостачання до опалювального сезону. На закупівлю труб для ремонту мережі виділили 0,5 млн гривень. На сьогодні комунальники вже приступили до гідрологічного випробовування системи теплопостачання.

Комунальне підприємство «КЕК» отримало ліміт на 2,1 млн куб. метрів блакитного палива. Як стверджує міський голова Калуша, за прогнозами цього цілком достатньо, щоб забезпечити теплопостачанням всі об’єкти, які обслуговує «Калуська енергетична компанія».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.