Гроші

У Калуші арештували кошти «Водотеплосервісу»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Господарський суд Івано-Франківської області розгляне скарги комунального підприємства “Водотеплосервіс” на постанову відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України про арешт коштів підприємства, повідомляє КУРС

У єдиному реєстрі судових рішень зареєстровано дві ухвали господарського суду Івано-Франківської області, в якій “Водотеплосервіс” оскаржує постанову відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України від 18.11.2015 про арешт коштів боржника при примусовому виконанні зведеного виконавчого провадження.

В ухвалі від 5 січня вказано, що “Водотеплосервіс” боргує Державному підприємству зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” 17 165 426,55 гривень. Ухвалою від 6 січня суд взяв до розгляду ще одну скаргу калуського підприємства. В ухвалі вказано, що “Водотеплосервіс” заборгував “Укрінтеренерго” за договором купівлі-продажу теплової енергії 10 125 165, 29 гривень.

Розгляд скарг КП “Водотеплосервіс” призначений у господарському суді на 20 січня.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні