Гроші Фото

У Франківську завершився черговий грантовий сезон від Urban Space 100, – зекономили 142 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 29 жовтня, в громадському ресторані Urban Space 100 відбувся бранч з переможцями грантової програми.

Фінансування отримали шість проектів на загальну суму 156 тис грн. Гроші, що залишилися – 142 тис грн, співзасновники громадського ресторану вирішили відкласти на наступний ґрантовий сезон.

1) «Добрий табір»: школа вертепу від «Дрібноти»

Сума ґранта — 11 100 грн

«Добрий табір» — це школа вертепу і автентичних українських різдвяних традицій. Мета проекту — створити дитячий табір у місті під час зимових свят — для якісного дозвілля та пізнання традицій. Крім створення атмосфери, в якій дітям буде цікаво вивчати різдвяні звичаї, із залученням кращих педагогів, розробленням оригінальних сценарію та костюмів, проект є соціально важливим: кошти з коляди будуть спрямовані на благодійність, а сама ініціатива має мотивувати інших долучатися до схожих акцій.

Завдяки фінансуванню буде покрито витрати на виготовлення костюмів для дітей, роботу двох педагогів, транспорт для перевезення дітей між локаціями.

2) Відновлення дверей на площі Ринок, 6 (виходять на вул. Труша)

Сума ґранта — 20 220 грн, покриває лише частину витрат на відновлювальні роботи.

Проект ставить за мету збереження історичної спадщини Івано-Франківська завдяки відновленню дверей у центрі міста. Крім фізичного збереження цього обєкта, серед цілей проекту — дати успішний приклад дбайливого ставлення до історії міста, його архітектурних надбань; надихнути інших містян до реставрації дверей у будинках-памятках; привернути увагу франківців до елементів архітектури у місті.

“Це перші двері, які ми не реставруємо, а саме відновлюємо, бо є тільки їхня стара фотографія, – каже засновниця ініціативи Франківськ який треба берегти Марія Козакевич. – Фотографію нещодавно опублікували в мережі, після цього майстри ініціативи вирішили їх відновити, бо вулиця Труша дуже атмосферна. Металеві двері там не пасують. Частину коштів на реставрацію дають самі мешканці будинку. Думаю, до нового року вже будуть нові двері”.

3) Благодійний проект «Savka-band збирає друзів»

Сума ґранта — 15 000 грн. Цими грошима  покриють витрати на оренду зали обласної філармонії.

Проект реалізовується, щоб зібрати кошти для важкохворих дітей в Івано-Франківську. У його рамках передбачено проведення мистецьких заходів впродовж грудня 2018 — травня 2019 року за участю родинного ансамблю Savka-band, також проведення благодійних ярмарків. Передбачено залучення молодих колективів, талановитих дітей.

4) Urban Space Radio: осінній сезон

Сума ґранта — 58 200 грн

Проект передбачає підготовку оригінального програмного наповнення на період з 29 жовтня до 23 грудня 2018 року. Команда має на меті залучити слухачів Urban Space Radio до обговорення актуальних суспільних питань через формування корисного контенту (авторські програми, відомі ведучі), відкритий діалог зі слухачами (програми виходитимуть у прямому ефірі з можливістю для слухачів телефонувати). Тематичні фокуси сезону: креативний бізнес, культура (Франківськ у 1990-х), психологія стосунків, музика (українська музика 1980-90х, сучасна європейська музика).
Залучені кошти будуть спрямовані на виготовлення програм, запис, монтаж і виготовлення аудіооформлення для сезону, технічну підтримку, СММ.

5) Казкотерапія від лікаря Свято

Urban Space 100 за 22 080 грн покриє витрати на адміністрування проекту та придбання подарункових наборів для дітей у лікарнях.

Метою проекту є покращення психоемоційного стану хворих дітей, підлітків, їхніх родичів (опікунів), які перебувають у стаціонарних відділеннях лікувального закладу. Команда проекту прагне сприяти підвищенню рівня мотивації дітей до одужання, навчанню волонтерів психотехнікам ефективної взаємодії та підтримки пацієнтів, ін.

6) Театралізований відео-проект Stanislaviv Magical Legends

Вартість проекту 30 тис грн, за ці гроші оплатять витрати на оренду відеопаратури, але, за словами актора Володимира Тафійчука, з їх боку теж будуть витрати

Передбачено створення художньо-документальних 20-хвилинних короткометражок про легенди старого Станіславова. Актори зможуть розкрити цікаві факти та міські легенди, історії різних міських локацій. Команда хоче створити якісний відеопродукт для ТБ і соцмереж із залученням професійних акторів та операторів.

“Ми плануємо зробити багатосерійні короткометражки, в яких розкажемо міські легенди, – розповідає актор нового театру Володимир Тафійчук. – 20-хвилинні ролики ми покажемо на телебаченні та в соцмережах. Для акторів це цікаво, бо вони зможуть показати свою професійність. Половину сюжету актор буде розказувати як телеведучий, а іншу половину – грати роль в костюмі”.

Включно з цими проектами Urban Space 100 за весь час існування підтримав вже 83 проекти. Ознайомитися з усіма проектами можна на сайті Urban Space 100 у розділі «Реалізовані проекти». Наступні загальні збори відбудуться в кінці січня, а подавати заявку на ґранти можна з 15 грудня до 15 січня. Із правилами подачі заявки на ґрант можна ознайомитись на сайті у розділі «Отримати ґрант».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.