Гроші

У Франківську затвердили бюджет 2018 – 9,5 млрд грн на область

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 22 грудня, депутати Івано-франківської облради затвердили бюджет на 2018 рік.

Відповідно до проекту рішення “Про обласний бюджет на 2018 рік”, обсяг обласного бюджету становитиме 9,5 мільярдів гривень. Це на 130% більше, порівняно з 2017 роком.

За словами директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ірини Мацькевич, 90,5% фінансового ресурсу обласного бюджету складатимуть субвенції з державного бюджету, власні надходження обласного бюджету складуть 9,5% або 870 мільйонів гривень.

До теми: Чого чекати українцям від держбюджету-2018. Топ-10 змін

Найбільше видатків з обласного бюджету передбачено на галузі охорони здоров’я (42%) та освіти (31%). Левову частку цих коштів, за словами фінансиста, складуть субвенції з державного бюджету. Виключно за рахунок власних коштів обласного бюджету фінансуватимуться культура і мистецтво (4%), фізична культура і спорт (2%), соціальний захист і соціальне забезпечення (5%), інші видатки (15%).

“Наявний фінансовий ресурс обласного бюджету дозволив спрямувати достатньо коштів на реалізацію обласних програм. Якщо минулого року ми передбачали 362 мільйони гривень, то зараз закладаємо 440 мільйонів гривень. Також збільшено бюджет розвитку обласного бюджету до 42 мільйонів гривень. На ремонт і утримання доріг передбачено 14 мільйонів гривень”, – розповіла Ірина Мацькевич.

До теми: Майже 300 мільйонів заборгувала держава бюджетникам Франківщини

Фінансист також додала, що у наступному році на ремонт та утримання доріг комунальної власності область отримає 278 мільйонів гривень з Дорожнього фонду.

Разом з цим, з початку наступного року, з обласного бюджету фінансуватимуться чотири вищих навчальних заклади І-ІІ рівнів акредитації, а з першого вересня 2018 року їх кількість збільшиться до вісімнадцяти.

З проектом рішення “Про обласний бюджет на 2018 рік” можна ознайомитись за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.