Гроші

У Франківську ремонтують вулицю Цьоклера – на черзі Котляревського (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Активно викладають бруківку та розширюють тротуари. На вулиці Цьоклера відновили капітальний ремонт. Наразі підрядники завершують роботи з облаштування пішохідної частини.

А після цього приступлять до фрезерування та асфальтування дороги, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Роботи були розпочаті ще минулого року в листопаді, – говорить заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук. – На жаль, спочатку погода, а потім війна внесли свої корективи в графік робіт і ми не змогли вчасно завершити. Але дякую підряднику, що він зараз відновив роботи, попри такий складний час знайшов ресурси. Сподіваємось, що до кінця серпня роботи тут будуть завершені. Основний акцент тут розширення тротуарів.

Читайте також: Операційні столи й пудинг на фронт. Як німецька благодійна організація допомагає Франківську та Україні

Ремонт змінить конфігурацію дороги. А коли роботи завершать – вулиця буде з одностороннім рухом. Оскільки цей проєкт став переможцем у минулорічній програмі «Бюджет участі» і в першу чергу має забезпечити комфорт для руху школярів та пішоходів.

Через війну «Бюджет участі 2022» не відбувся, але оскільки зараз маємо можливість проплачувати роботи, то відновлюються роботи за проектами «Бюджету участі 2021», які ще були незавершені, – пояснює заступниця директора Департаменту стратегічного розвитку Христина Гнатів. – Зокрема, це вулиця Теодора Цьоклера. Тут були дуже активні мешканці.

За можливості завершити обіцяють і ремонт вулиці Котляревського, мешканці якої торік теж вибороли перемогу у «Бюджеті участі».

Читайте: Прикарпатець з позивним “Гуцул” повернувся з Іспанії захищати Батьківщину (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.