Гроші

У Франківському центрі зайнятості пояснили, як отримати мікрогрант на власну справу

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 1 липня 2022 року стартувала державна програма «єРобота». Її мета – допомогти незайнятим громадянам створити власну справу або розширити вже існуючий бізнес.

Обов’язковою умовою одержання мікрогранту є створення нових робочих місць, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Щоб отримати мікрогрант потрібно подати заявку на порталі Дія. Надання мікрогрантів здійснюється Міністерством економіки через АТ «Ощадбанк» на підставі рішення Державного центру зайнятості, який керується інформацією банку щодо оцінки бізнес-плану та результатів перевірки ділової репутації. А також – беручи до уваги оцінку співбесіди з отримувачем, яку проводить комісія обласного центру зайнятості.

Зокрема, за період з 1 липня по 30 вересня 2022 року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 54 подавачам з Івано-Франківської області. Після отримання грантів вони зобов’язані створити не менше 106 нових робочих місць.

Читайте: Місцеві й приїжджі. Як відкрити бізнес у Франківську навіть під час війни

Також Івано-Франківський обласний центр зайнятості двічі на тиждень у вівторок та п’ятницю о 10:00 год. проводить онлайн-консультування щодо отримання мікрогрантів.

Для охочих взяти участь у онлайн-консультуванні потрібно попередньо заповнити анкету учасника та перейти за посиланням (Ідентифікатор конференції: 5820263441. Код доступу:12345678).

Для тих, хто не може самостійно скласти бізнес-план, Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує пройти навчання з написання бізнес-плану, який відповідатиме усім вимогам програми «єРобота: своя справа».

Детальніше про навчання можна дізнатися за посиланням, а також за номером телефону 0508238969 та 0677269388. Зареєструватись на навчання можна перейшовши за посиланням.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна до 12 грудня 2022 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.