Гроші

У Франківськ почали частіше переїжджати ВПО – ріелтори

Google+PinterestLinkedInTumblr

За останні місяці в Івано-Франківську активізувався ринок довгострокової оренди та купівлі житла внутрішньо переміщених особами.

Про це розповіли голова PR комітету Івано-Франківського обласного відділення Асоціації Фахівців з нерухомості  Оксана Атаманюк та голова організаційного комітету установи Лілія Сочівкіна, пише Репортер.

Переселенці ВПО почали частіше переїжджати у Франківськ
Активізувався ринок як оренди, так і купівлі житла

За словами ріелторів, в Івано-Франківськ почали частіше переїжджати ВПО, котрі жили у Львові чи інших областях на заході України. Івано-Франківськ привабливіший більшим вибором житла, ніж є у Тернополі чи Чернівцях, та комфортністю і нижчими цінами, на відміну від Львова.

Є люди, для яких важлива відсутність поруч інфраструктурних об’єктів, щоб не було військових об’єктів, органів держвлади, вокзалів, – каже Оксана Атаманюк. – Але коли вони знайомляться з містом, розуміють, що місто дуже компактне і в принципі, тут неможливо відрізати себе повністю від близькості до таких об’єктів, то цей фактор не є визначальним. Попитом користуються всі райони і хороші квартири з нормальними умовами для проживання.

Наразі ринок купівлі житла не такий активний, як був до початку повномасштабного наступу росії. Він складає близько 30% від січня 2022 року. Більшість ВПО обирають оренду житла.

Читайте: Ціни впали, але не всюди. Що зараз з орендою та купівлею житла у Франківську

Думаю, як закінчиться війна, дуже багато людей буде купувати житло. Бо ті люди, які прожили в нас, вони бачать наскільки наше місто комфортне, зелене, компактне, красиве, поруч гори і ріки. Для них це дуже важливо, бо кияни цього не бачать, харків’яни також одні заводи і фабрики бачать, а вони хочуть екології, – каже Лілія Сочіківна.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.