Гроші

У Франківськ переїхав Запорізький завод кольорових металів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківськ за програмою релокації бізнесу частково перемістив свої виробничі потужності Запорізький завод кольорових металів. Тут завод планує сконцентрувати своє роботу на виробництві мідного кабелю.

Спершу розглядали кілька міст, щоб релокувати завод. Вибір став на Івано-Франківську, адже тут запропонували такі умови, які повністю задовольняли виробника, пише Репортер з посиланням на пресслужбу міського голови.

У Франківськ переїхав Запорізький завод кольорових металів

Вже понад 30 років завод працює на ринку кабельно-провідникової продукції. Досвід, сучасне обладнання та налагоджена логістика дозволили підприємству стати експортером №1 в Україні по мідному кабелю.

Павло Черноус, керівник проекту та начальник виробничо-технічного управління розповідає, що близько 80% продукції експортується до краї Євросоюзу.
У Франківськ переїхав Запорізький завод кольорових металів
З вересня планують запустити додаткове обладнання, щоб збільшити обсяги виробництва. А з наступного року хочуть виготовляти понад 500 тон готової продукції в місяць.
У нас найсучасніше в Україні підприємство з сучасним обладнанням європейських виробників. Це обладнання входить у топ світових лідерів виробництва кабельно-провідникової продукції. У серпні плануємо виготовити 100 тон готової продукції. Все це піде на експорт, – розповідає заступник начальника управління експлуатації Олександр.
За словами представника приймаючої сторони пана Володимира, протягом воєнного часу до них переїхало три підприємства: два виробничих та одне логістичне.
«Протягом пів року вже створено понад 200 робочих місць. Підприємства розвиваються і створюються ще більше місць для праці. А також під час переїду підприємств, вони створюють робочі місця не тільки на своє виробництво. Оскільки під час реконструкції нашої території, ми також залучаємо багато підрядників, що дає роботу людям», – каже Володимир.

Наразі 95% виробничих площ уже зайняті.

Бачимо, що є великий попит. Ми раді, коли в країні розвивається саме виробництво, тому що це додана вартість, а робочі місця це сплата податку в місцевий бюджет, з якого живе все місто, – каже пан Володимир.

У Франківськ переїхав Запорізький завод кольорових металів

Начальник управління праці Івано-Франківської міської ради Наталія Дмитраш пишається цією релокацією, тому що підприємство досить велике.
Їхня продукція йде на експорт. На даний час підприємство в пошуку працівників, як і кожне, котре релокується, і шукає кваліфікованих спеціалістів робітничих професій. Можна звертатись у центр зайнятості, а там скерують на співбесіду, – розповідає Наталія Дмитраш.
За словами міського голови Руслана Марцінківа, завод забезпечить щонайменше 300 робочих місць.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні