Гроші

У Бурштині минулого року встановили 15 нових камер спостереження

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У 2021 році ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила 300 тис грн для реалізації в Бурштинській громаді третього етапу програми «Безпечне місто».

За рік  проклали 3 км локальної мережі та встановили 15 нових камер відеоспостереження, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Бурштинської ТЕС.

Бурштині новини Івано-Франківська

Програма «Безпечне місто» реалізовується в Бурштині з 2017 року. Вона передбачає встановлення камер відеоспостереження у громаді заради покращення безпеки жителів. Щороку компанія, в рамках програми соціального партнерства, спільно з Бурштинською міською радою, розробляє та втілює в життя черговий етап програми.

 «У рамках перших двох етапів вдалося облаштувати серверну кімнату, побудувати окрему локальну мережу по місту та встановити 32 камери відеоспостереження. В 2021-му станція інвестувала в програму ще 300 тисяч грн. Зараз завершуємо третій етап програми і в планах на 2022 рік реалізація 4 етапу, до якого ми теж долучимося», – прокоментував в.о директора ДТЕК Бурштинська ТЕС Максим Шумченко.

В цілому, з 2017 року в громаді вдалось протягнути понад 13 км кабельної мережі, облаштувати серверну кімнату, встановити близько 50 камер відеоспостереження. Загальна вартість соціальних інвестицій  сягнула 1,5 млн грн. З них 626 тисяч вклала ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.