Гроші

У 2024 році Марцінків матиме 50% надбавки до окладу та 65% премії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківська міська рада прийняла рішення про надбавку до заробітної плати, матеріальні допомоги та преміювання міського голови, його заступників, секретаря міської ради та керуючого справами виконавчого комітету на наступний рік. Так, з 1 січня 2024 року всі вони отримуватимуть надбавку «за високі досягнення у праці» в розмірі 50% від посадового окладу, пише Репортер.

Руслан Марцінків привітання новини Івано-Франківська

Крім того, міська рада затвердила щомісячне преміювання міського голови в розмірі 65% від посадового окладу та з нагоди державних свят і професійного свята (Дня місцевого самоврядування) та інших дат в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної платні.

Заступники міського голови, секретар міської ради та керуючий справами виконавчого комітету отримуватимуть матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для розв’язання соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

До теми: Міськрада Франківська затвердила бюджет на 2024 рік

Щомісяця вони отримуватимуть премії, а також до державних свят та професійного свята – Дня місцевого самоврядування – та інших дат в межах затвердженого фонду оплати відповідно до розпорядження міського голови.

Міський голова Руслан Марцінків отримає матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Читайте також: У Франківську спорткомплекс “Електрон” приватизують за 5,3 млн грн

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.