Гроші

Прикарпаття найбільше купило товарів із Росії, Болгарії та Німеччини

Google+PinterestLinkedInTumblr
Івано-Франківщина посіла 13 місце серед областей України за обсягами експорту та імпорту. У січні-серпні 2019 року Прикарпаття експортувало товарів на майже 600 млн доларів США. Це більше, ніж минулого року.

Партнерами області у зовнішній торгівлі  товарами були нерезиденти зі 104 країн світу. Найбільші експортували до Румунії, Словаччини, Індії, Російської Федерації, Польщі, Індії, Чехії, Білорусі, Італії, Туреччини, Німеччини. Про це повідомляє пресслужба управління статистики в Івано-Франківській області.

Обсяг експорту товарів до країн  Європейського  Союзу становив 348,2 млн доларів або 58,5% від загальнообласного обсягу експорту. Найбільше експортували полімерні матеріали, пластмасу, деревину, продукти тваринного та рослинного походження.

Імпортували найбільше з Російської Федерації, Болгарії, Німеччини, Польщі, Китаю, Білорусі, Румунії, Італії. 51,3% від  загальнообласного  обсягу  імпорту – з країн ЄС.

Найбільше імпортували мінеральні продукти, механічні та електричнімашини, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості. Значними були і обсяги імпорту засобів наземного транспорту, крім залізничного, полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, недорогоцінних матеріалів та виробів з них, текстильних матеріалів та текстильних виробів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.