Гроші

Третя платіжка. Коли франківцям доведеться платити за обслуговування газових мереж

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цьогоріч уряд запровадив ще одну, уже третю, газову платіжку. На додачу до окремих квитанцій за вартість газу та його доставку з’явиться оплата за технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

Щоправда, платіжка приходитиме раз на три або п’ять років.

Коли франківцям доведеться платити за обслуговування газових мереж

Надаватимуть платіжку в той місяць, коли проводитиметься технічне обслуговування за визначеним графіком. Періодичність виконання робіт залежатиме від строку експлуатації мереж.

За словами начальника управління капітальних ремонтів та технічного обслуговування Івано-Франківської філії “Газмережі” Олександра Баклюкова, мережі, які експлуатуються менш як 25 років мають обслуговуватися раз на 5 років. Якщо більше – раз на 3 роки.

Передбачена оплата або єдиним платежем управителя від усіх співвласників або окремим рахунками від кожного мешканця. Дізнатися, який саме варіант у вас, можна у вашого балансоутримувача, – каже Олександр Баклюков.

До системи планово-попереджувальних робіт входить технічне обслуговування та випробовування газопроводів на щільність. Це допоможе також забезпечити справну роботу мереж.

Графіки виконання робіт наразі формуються.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.