Гроші

ТОП обмінників криптовалюти онлайн на сьогодні

Google+PinterestLinkedInTumblr

ТОП обмінників криптовалюти онлайн на сьогодні

Цифрові гроші ще кілька років тому були чимось новим, незрозумілим навіть досвідченим інвесторам. Проте досить швидко ситуація кардинально змінилася. Сьогодні такі гроші використовують не лише як платіжний засіб. Набагато частіше їх залучають як фінансовий інструмент для трейдингу. Це цілком закономірно, враховуючи той факт, що цінність кожної криптовалюти змінюється лише на підставі комерційних принципів попиту та пропозиції, всі процеси відбуваються з максимальним рівнем конфіденційності та анонімності кожного учасника системи. Однак безпосередньо провести транзакцію, щоб купити usdt за іншу крипту чи фіат, неможливо. Тому потрібно вибрати відповідний обмінник онлайн. Це зробити нескладно, якщо знати, чому саме приділити увагу та як прискорити процес вибору.

Як вибрати обмінник крипти?

Щоб оцінити всі умови, які пропонуються на сайті https://obmenat24.com/ або аналогічній платформі, можна особисто розбиратися з кожним пунктом:

 • кількість доступних валютних пар;
 • фінансове забезпечення щодо кожного виду валюти;
 • грошові обороти підприємства;
 • наявність правовстановлюючих документів на ведення бізнесу у цій ніші;
 • фінансові умови для клієнтів;
 • інтерфейс платформи;
 • ступінь безпеки, що гарантується на ресурсі;
 • наявність додаткових можливостей для заробітку;
 • простота та зручність використання;
 • швидкість проведення платежів;
 • наявність офіційних представництв.

Усі ці чинники враховують сукупно, а чи не окремо.

Зекономити свій особистий час можна, якщо скористатися експертною думкою щодо конкретного сервісу. Для цього достатньо відвідати спеціальні сервіси, на яких регулярно оновлюється моніторинг найкращих криптовалютних обмінників, складається детальний рейтинг з уточненням усіх принципово важливих умов.

Як зрозуміти, що криптовалютний обмінник — вигідний та надійний?

Щоб самостійно оцінити всі умови, які пропонуються на сервісі, спочатку потрібно переконатися в тому, що компанія дійсно існує. Для цього проводять перевірку щодо запису про реєстрацію в державному реєстрі. Далі потрібно уточнити наявність ліцензій, яким саме регулятором їх видано. Не зайвим буде перевірити й оригінальність посилання сайту, щоб унеможливити попадання на підроблений шахрайський ресурс.

Щодо умов для обміну крипти та інших валют, то для початку потрібно перевірити заявлений список валютних пар. У ньому необхідно відзначити не тільки доступну кількість варіантів, а і їхнє фактичне фінансове забезпечення. Тобто яка сума грошей є на рахунках компанії в резерві по кожному найбільш популярному напрямку.

Оцінка потрібна і за валютним курсом, розміром комісії, лімітами. Відповідність очікуваним умовам виключить ситуацію, коли прибуток отримано в меншому розмірі, ніж очікувалося, або угоду неможливо провести через перевищення лімітів на кількість чи суму транзакцій.

Не слід забувати й про те, які гарантовані терміни проведення платежів. Оптимально, якщо є автоматичний режим обміну. В такому випадку зазвичай транзакції проводяться моментально. Від клієнта потрібно лише коректно ввести реквізити рахунків і правильно вказати суму, підтвердити платіж обраним способом верифікації.

Щоб підвищити прибутковість своєї діяльності, є сенс ознайомитися з тим, які є додаткові послуги на платформі. Наприклад, якщо є реферальна програма, це означає, що можна організувати додаткове джерело доходу. Прибуток нараховуватиметься на рахунок, коли кожен залучений на ресурс реферал проводитиме обмін різних валют.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.