Багато хто погодиться, що уявити актуальний фінансовий та економічний розвиток без залучання криптовалют досить проблематично. Когось приваблює можливість швидкого заробітку, для декого цікавою є сама можливість розбудови сторонньої фінансової системи, що працює самостійно – без централізованого втручання та абсолютно автономно від банківської системи.
Саме тому такі питання, як цифрові активи, тонкощі торгівлі на біржі, курс ефіру користуються не меншим попитом, ніж коливання курсу долара або акції блакитних фішок. Тож не дивно, що деякі великі компанії також зацікавилися можливістю інвестування в цифрову валюту.
Причини популярності крипти
Згідно з відкритими даними деяких бірж, дедалі більше приватних і великих компаній купують власні активи для торгівлі та отримання прибутку від вартості курсу. Найчастіше купуються Ethereum, Bitcoin і USDT. Інтерес підживлюється такими моментами, як:
- можливість привернути до себе увагу для розкрутки торговельної марки;
- компанія отримує фінансову перевагу від продажу або купівлі криптовалюти, бо має можливість її переведення в стейблкоїн для подальшого отримання готівки і використання в реальному світі.
І найголовніше, інтерес до криптоторгівлі демонструє, що подібний напрям є перспективним не тільки для окремих фізичних осіб, а й для великих компаній. Подібний підхід дає змогу отримати нове джерело прибутку, яке за правильної стратегії допомагає дійсно збагатитися.
Великі компанії-інвестори: список найвідоміших фірм
Серед найвідоміших фірм, що активно працюють із криптовалютою, виділяють:
- Тесла — з огляду на загальний інтерес Ілона Маска до різних технологій, не дивно, що він зацікавився подібною темою та інвестував півтора мільярда в біткоїн. Певні суми також вкладаються в ефір. До речі, саме Маск зробив популярним токен догкоїн, вартість якого регулярно зростає після його дописів у твіттері.
- MicroStrategy — вважається найбільш впливовим інвестором фіатних коштів у криптовалюту. І це не дивно, з огляду на те, що основна сфера діяльності компанії пов’язана з бізнес-аналітикою, апаратними рішеннями та розробкою програмного забезпечення. Більшу частину коштів MicroStrategy було вкладено в купівлю біткоїна, але окрему увагу почали приділяти й ефіру.
- Voyager Digital — брокерське агентство, що почало свою роботу на початку 90-х років минулого століття. Згодом вони заснували дочірню компанію для використання клієнтами крипти. Після одного зі скандалів, після звинувачень, що пов’язані з валютними махінаціями для захисту активів, фірма перевела кошти в криптовалюту.
- Hut 8 Mining — фірма відома активним використанням майнінгу для отримання криптовалюти і вважається, що на рахунках зберігається найбільша кількість біткоїнів.
- Square — її засновник Джек Дорсі також стояв біля витоків Твіттера, активно купує біткоїни і на його рахунках кілька тисяч токенів. Додатково купуються й інші криптовалюти.
З огляду на подібний інтерес великих компаній, не дивно, що багато дрібніших корпорацій починають розглядати крипту, як спосіб заробітку, захисту власних активів або їх збільшення.
На правах промо
Comments are closed.