Гроші

Суд конфіскував 490 тисяч євро та 240 тисяч доларів, які українець завозив із Польщі

Google+PinterestLinkedInTumblr
За рішенням суду першої інстанції на вимогу Галицької митниці до громадянина, який перевозив  500 000 (п’ятсот тисяч) євро та 240 000 (двісті сорок тисяч) доларів США без документів, наклали адміністративне стягнення.

Тобто чоловік отримав штраф, а майже всі ці гроші в нього кофіскували, повідомляє Репортер з посиланням на інформацію пресслужби Галицької митниці.

Нагадаємо, в пункті пропуску «Угринів» смугою руху «зелений коридор» в Україну заїхав автомобіль «MERCEDES-BENZ», за кермом якого був українець, що повертався Польщі.

Під час митного контролю, в рюкзаку, який знаходився між водійським та пасажирськими сидіннями, серед особистих, без ознак приховування було виявлено іноземну валюту в еквіваленті 500 000 (п’ятсот тисяч) євро та 240 000 (двісті сорок тисяч) доларів США. Громадянин не повідомив співробітникам митниці про наявність валюти, а також не надав дозволу на її переміщення, – йдеться у повідомленні митників.

За фактом склали протокол. Кошти, дозволені законом до переміщення, тобто 10 тисяч євро, чоловіку повернули, а далі скерували справу до суду.

Суд прийняв рішення про конфіскацію 490 000 євро та 240 000 доларів, а також штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.