Гроші

Спілка української молоді онлайн-вертепом збиратимуть гроші на польову кухню у Грабівці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Усі, хто хоче почути вдома справжній вертеп, може запросити його і побачити онлайн.

Таку послугу запропонувала калушанам Спілка української молоді в Україні, інформують «Вікна», пише Репортер.

Про це повідомив заступник голови Калуської міської організації СУМ в Україні Василь Ільницький:

«Друзі та подруги! Свята вже дуже близько! А тому пропонуємо вам уже запросити до своєї оселі наш онлайн-вертеп!

Прийдемо до вас у zoom, коли забажаєте, і обов’язково захопимо з собою чудовий настрій та гучну коляду! Раді дарувати Вам радість Різдва, не виходячи зі своїх осель!».

Цього року сумівці колядуватимуть на сучасну польову кухню для таборової оселі «Грабівка». Її орієнтовна вартість — 70 000 гривень.

Щоб запросити онлайн-вертеп Спілки української молоді до своєї домівки, реєструйте заявку за посиланням.

Проте, за словами Василя Ільницького, у Калуші наше молодше юнацтво (6-12 років) буде ходити з колядою і традиційно наживо.

Раніше йшлося, що СУМ в Україні має на меті відновити «життєздатність» туристичних будиночків у селі Грабівці Калуського району.

Це історичне місце не тільки для повстанського руху України, але і для самої організації. Саме тут із 1990-х років відбувались перші юнацькі табори як Всеукраїнської організації СУМ в Україні, так і місцевого осередку — Калуської міської організації СУМ в Україні імені Степана Бандери й інших молодіжних організацій.

Спільними зусиллями із місцевою владою планується перетворити цей мальовничий, проте занедбаний, куточок України в центр національно-патріотичного виховання молоді та юнацтва. СУМ в Україні має на меті збудувати тут першу СУМівську оселю, за прикладом тих СУМівських осель, які функціонують в діаспорі: США, Канада, Австралія, Велика Британія, Бельгія, Франція.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.