Гроші

Слідкуємо за вартістю криптовалют: поради експертів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кожен трейдер знає, що основою його успіху на ринку криптовалют є постійний моніторинг курсу цифрових монет. І якщо курс біткоїна є основним, то навколо нього крутиться ще безліч альткоїнів, які ідеально підходять для створення торгових пар. Дуже важливо навчитися лавірувати в умовах ринку, що постійно змінюється. При зростанні вартості певної монети є сенс зафіксувати прибутки, тоді як валюті, що падає, краще дати спокій і вибрати більш перспективний актив.

Які ресурси публікують курс криптовалют?

Хоча блокчейн технологія знаходиться на ранньому етапі свого розвитку, в мережі вже можна знайти кілька цікавих ресурсів, які видають кваліфіковану інформацію про криптовалютний ринок. Більшість трейдерів шукають у такому сегменті:

  • платформи для торгівлі цифровими монетами та криптовалютні біржі;
  • сайти з фінансовими новинами;
  • трекери інвестиційного портфеля;
  • біржові портали, які також публікують вартість біткоїна та найбільш відомих альткоїнів.

Публікація курсу криптовалют зазвичай не відрізняється від інформації щодо вартості долара чи євро. Вона здійснюється в режимі лайв, тому трейдер може вловити момент підвищення чи зниження ціни. Багато торгових майданчиків дають можливість стежити за зміною курсу протягом вибраного часового відрізка. Так ви можете дізнатися, як змінювалася вартість Dogecoin або іншої крипти протягом години, доби чи тижня.

Курс цифрових монет важливий не тільки в процесі трейдингу, а й на етапі інвестування. Для покупки крипти важливо вибрати момент, коли вартість коіна знаходиться на мінімальному рівні. Звичайно, курс біткоїна вже не опуститься нижче за певний мінімум, але і його зростання можна моніторити в онлайн-режимі.

Більшість сучасних криптовалютних бірж та фінансових порталів пропонують користувачам зручні програми для смартфонів. Це створює можливість цілодобового стеження за вартістю крипти. Щобільше, деякі програми можуть надсилати сповіщення про зміну курсу тієї чи іншої монети.

Також компетентним джерелом інформації можуть стати телеграм-канали, які поступово витісняють сторінки в інших соцмережах. Інформація в них подається в стислому форматі, тому трейдеру не доведеться витрачати багато часу на читання постів.

Найкращі портали для моніторингу курсу криптовалют

Попри безліч ресурсів, лише деякі можуть похвалитися стабільною популярністю серед інвесторів та трейдерів цифрових монет. Один із таких – CoinMarketCap, на якому ви можете дізнатися вартість безлічі коїнів. Серед пропозицій ресурсу варто виділити такі:

  • публікація курсу біткоїна та альткоїнів;
  • показники кількох криптовалютних платформ;
  • зміни обсягів продажу деяких валют;
  • рейтинг крипти за розміром капіталізації;
  • докладна інформація щодо кожного активу;
  • рейтинг монет за обсягами торгових операцій на добу.

Щоб отримати весь обсяг інформації, достатньо пройти реєстрацію на сайті. Також користувачі можуть налаштувати розсилку новин та отримання інформації щодо конкретної валюти.

Серед цікавих ресурсів відзначають TradingView. Це навіть не сайт, а соціальна мережа для інвесторів, трейдерів та майнерів, які можуть ділитися інформацією та читати блоги лідерів ринку. Звичайно, не можна оминути й Binance – визнаного лідера світу криптовалют. На майданчику ви зможете не тільки дізнатися про зміну курсу крипти, але також здійснити торгові операції та завантажити програму для платіжної системи. Знання – сила!

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.