Гроші

Скільки коштує побудувати асфальтний завод

Google+PinterestLinkedInTumblr

Підприємствам, які планують купити асфальтний завод в Україні, гарантовано буде цікаво дізнатися деякі нюанси бізнес-плану АБЗ, а також з’ясувати, які компанії-виробники такої техніки пропонують найбільш вигідні ціни на свою продукцію.

Бизнес-план и стоимость постройки асфальтового завода

Бізнес-план асфальтобетонного заводу

Для початку давайте уточнимо, що всі компанії, які планують зайнятися дорожнім будівництвом, так чи інакше діляться на кілька категорій:

  1. Новачки, які раніше не працювали в цій сфері і зараз вирішили спробувати свої сили в новому бізнесі. У такому випадку їм слід взяти участь в тендері на ремонт або будівництво доріг. У разі, якщо ви вже виграли якийсь такий тендер, можна переходити до наступного пункту і подумати про те, щоб купити власний асфальтний завод в Україні.
  2. Підприємства, чия діяльність в даний момент пов’язана з виробництвом цементу або щебеню. Як правило, у таких компаній вже є досвід роботи в суміжній з дорожнім будівництвом сфері. Отже, таким покупцям необхідно також придбати АБЗ і знайти досвідчених фахівців, які будуть обслуговувати їх техніку.
  3. Компанії, що виробляють бетон і вирішили перекваліфікуватися і освоїти новий напрямок – будівництво місцевих та регіональних доріг.

Зрозуміло, всім трьом видам покупців асфальтозмішувальних установок необхідно мати замовлення і вже, спираючись на них, вибирати підходящу дорожню машину. Також їм буде потрібно завчасно підготувати майданчик, де буде розміщуватися АБЗ, підвести на неї газ і електроенергію.

Вартість асфальтобетонного заводу в Україні

Переходимо до питання, яке цікавить багатьох шляховиків: яка вартість сучасного АБЗ в Україні?

Однозначно відповісти на це питання не можна, так як це залежить від того, якого виробника дорожніх машин ви виберете, а також від закладеного в цю техніку функціоналу. Але ми все ж постараємося трохи зорієнтувати вас в цьому питанні і поставити правильний напрям для пошуку своєї дорожньої машини:

  • Німецькі компанії випускають високоякісні добротні установки. Однак їхня продукція навряд чи підійде компаніям, які не можуть виділити величезний бюджет на покупку такої апаратури. Як показує практика, вартість такої продукції може бути занадто високою.
  • Китайські підприємства випускають цілком доступні за ціною машини. Втім, не поспішайте радіти. За низьку ціну доводиться розплачуватися низькою якістю такого обладнання і безпосередньо самої суміші, яку вона випускає.
  • Асфальтозмішувальні установки ПрАТ Кредмаш – найбільш вигідне співвідношення ціни і якості. Всі моделі підприємства оснащені кращими європейськими комплектуючими, вони безпечні для навколишнього середовища і можуть виготовляти суміш з будь-якого їх рецептів, які прийняті в ЄС.

Дізнатися докладніше про модельний ряд Кременчуцького заводу дорожніх машин, отримати відповідь на всі свої питання, а також купити асфальтний завод в Україні можна, зв’язавшись з фахівцями ПАТ Кредмаш.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.