Гроші

Сіль повертається. Мережа супермаркетів “знайшла” запаси “Артемсолі”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мережа супермаркетів “Сільпо” доставила 300 тонн кам’яної йодованої солі від підприємства “Артемсіль”.

У вівторок, 14 червня, сіль залізницею доставили до складів мережі, а найближчими днями вона вже буде на полицях, пише Репортер з посиланням на асоціацію рітейлерів України.

Сіль повертається. Супермаркети "знайшли" запаси "Артемсолі"
Скоро українську сіль знову можна буде побачити на полицях супермаркетів

Сіль від найбільшого українського виробника почала зникати з полиць ще у квітні через активні бойові дії біля копалень у Донецькій області. Проте, як запевняють у “Сільпо”, їм вдалося знайти запаси підприємства, щоб запропонувати покупцям у супермаркетах.

Окрім фірмової солі українського виробництва  в останній місяць українці могли купувати сіль Kujawska та сіль Solino з Польщі. Також продовжуються поставки солі ТМ Sosalt з Італії.

Загалом, у червні мережа імпортує 200 тонн солі від виробників з Польщі, Румунії, Болгарії та Туреччини.

Нагадаємо, про те, що сіль “Артемсолі” десь таки є, наприкінці травня повідомляв Центр протидії дезінформації. У повідомленні йшлося, що у великих мережевих супермаркетах залишається запас солі в декілька тисяч тонн за потреби 160 г на людину в місяць, пише Zn.Ua.

Тоді ж торгові мережі, такі як АТБ, “Фора”, “Сільпо” також стверджували, що дефіциту солі не буде, тому що було вивезено майже весь запас “Артемсолі”.

“Артемсіль” зупинила виробничий процес ще у квітні. Але майже весь запас готової продукції змогли вивезти, – підтверджував в.о. гендиректора підприємства Віктор Юрін.

Проте, на кілька тижнів у торгівлі утворився критичний дефіцит цього продукту. І на тлі великого попиту в роздрібних магазинах та на ринках з’явилася сіль зі штучно завищеними у п’ятеро цінами.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.