Гроші

Ще 2 млн на благоустрій – у Франківську брукують двір на Шевченка та тротуар на Мазепи

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міський голова Руслан Марцінків похвалився роботами з благоустрою франківських тротуарів та дворів. На поточні два об’єкти – двір на Шевченка, 68-72 та тротуару на вулиці Мазепи, 48-58 з міського бюджету витратять 2 мільйони гривень, пише Репортер.

мільйони на благоустрій Франківськ

Як повідомляють в прес-службі міського голови, саме через двори на Шевченка 68-72 найшвидше та найзручніше перейти  до міського озера на вулиці Мазепи. Однак роками там був розбитий асфальт, де утворювались вибоїни з болотом.  Тут місто планує облаштувати місця для паркування авто мешканців, зелену територію для відпочинку та комфортний перехід до озера.

Називають цей проєкт благоустрою – “зеленою зоною на тисячу квадратів у центрі”.

Тут є близько 1100 квадратів. Ця територія буде забрукованою. 125 квадратів еко-бруку буде облаштовано під паркувальні місця. Також заплановано встановлення лавок, урн та висадження зелених насаджень. Тут і клумба передбачена, а там – висадимо гарні високорослі дерева. Можливо, кущики, якщо мешканці не будуть проти, – розповідає заступник директора Департаменту благоустрою Андрій Гаврилків.

Ремонт дворів на вулиці Шевченка, 68 – 72 на 1,4 млн виконує ТОВ “Фішкарош”.

Відповідний договір оприлюднено в онлайн-системі закупівель Prozorro 13 березня 2023 року. Вартість договору – 1 479 141,56 грн.  Директор ТОВ “Фішкарош” – Петечел Юрій Олексійович.

Минулого року ця фірма взяла тендер з благоустрою прибудинкових територій біля будинків № 63, 65 на вул. Дністровській та № 35 на вул. Василіянок. Роботи обійшлися міському бюджету ще в 1 596 842,11.  Втім, у грудні 2022 Департамент благоустрою підписав з ТОВ “Фішкарош” додаткову угоду про зменшення суми благоустрою до 1104703,60 грн.

Також у мерії до Великодня обіцяють повністю замінити покриття на тротуарі по вулиці Мазепи 48-58.  Вартість робіт – 513 670,80 грн.

Виконавець – ТОВ “Карпатибудпроект”, директор фірми –  Калин Юрій Васильович. Майже 450 метрів пішохідної зони забрукують, а на дорозі вирівняють асфальтне покриття. Він, до речі, виконуватиме і роботи з благоустрою території біля будинку №21а на вул. Чорновола за 626 742,00 грн.

Нагадаємо, в кінці березня перед франківським міським пологовим почали наводити лад за 1,8 млн грн. Там мають відновити дорожнє покриття для в’їзду та виїзду автомобілів швидкої допомоги. Крім того, планують висадити молоді дерева та квітучі кущі.

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.