Гроші

Перед франківським міським пологовим наводять лад за 1,8 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Після початку ремонтних робіт у гінекологічному відділенні міського перинатального центру, місто взялося за благоустрій прилеглої до пологового будинку території. Міський голова Руслан Марцінків каже, в поганому стані було дорожнє покриття для в’їзду та виїзду автомобілів швидкої допомоги. Крім того, планують висадити молоді дерева та квітучі кущі. Вартість робіт -1 872 156 грн, пише Репортер

Договір про виконання робіт підписали із ТОВ “Гарнтплюсбуд” на суму 1 872 156 грн. Торги з початковою вартістю в 2 мільйони для визначення підрядника провели в онлайн-системі закупівель Prozorro 2 березня. На торгах ТОВ “Гарнтплюсбуд” змагався з єдиною компанією  ТОВ “Карпатінвестбуд”. Ремонтні роботи заплановані до 1 червня. Мер каже, попри великий об’єм робіт, сподіваються завершити швидше.

Швидка не могла вчасно заїхати, тому ми поставили таке завдання облаштувати заїзд для швидкої та  місця для паркування автомобілів. Також – облаштувати нижче заїзд до укриття для наших пацієнток, які можуть там перебувати під час повітряної тривоги. Там є і інші кімнати, палати та інші наші виробничі приміщення, тому треба щоби туди був доступ швидкої допомоги, – розповідає керівниця Міського перинатального центру Марія Бойко.

Крім того, тут збираються висадити молоді дерева та квітучі кущі. Щоби перед перинатальним центром була не лише парковка, але й зона для відпочинку батьків та дітей.

Плануємо озеленення, лавочки для того, щоби могли навіть зупинитися, посидіти. Ну і це центральна частина міста, вона теж має упорядковуватись, тому прийняли рішення саме тут робити, – каже міський голова Руслан Марцінків.

Як розповідає перший заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук, бруківка має витримувати заїзд машин.

Робимо звичайний благоустрій: проїзд, пішохідні доріжки, лавочки, висадимо дерева. Дуже була в жахливому стані ця територія і відповідно проводимо благоустрій. Загальний об’єм – трохи більше тисячі квадратів, – Ігор Сенчук.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.