Гроші

Renty – безпечний сервіс, що допоможе з орендою будь-який приміщень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Renty – новий онлайн-сервіс для пошуку унікальних та зручних локацій для заходів, тому займається орендою зала в Києві погодинно. Багатьом набридли стандартні й нудні конференц-зали, офісні переговорні, радянські лекторії. На просторах сайту ви знайдете креативні приміщення, які ідеально підійдуть під будь-який захід.
Renty дозволяє знайти, впорядкувати, використовувати фільтри за місцезнаходженням особливостям локацій, щоб вибрати оптимальний для себе варіант. Ви можете орендувати, наприклад, стильний зал коворкінгу, надавши собі і своїй команді місце для брифінгу поза офісом. Такі сесії допомагають знайти нові рішення та ідеї, так як змінюють обстановку. Для лекцій, тренінгів, конференцій відмінно підійдуть сучасні конференц-зали в стилі лофт, коворкінг та інші вільні простори. Знайдуться кімнати як для презентації нових продуктів, так й для укладення договорів з інвесторами.

Універсальність сервісу

Він передбачає пошук просторів і для робочих цілей, і для відпочинку. Початківці фотографи можуть зняти собі фото студію або арт-простір. Для святкування дня народження або весілля, та й будь-якого іншого свята, передбачаються арт-кафе, лофти, бари та другі всілякі версії.
Переваги роботи компанії:

  • Вибираєте ви. Переглядайте, порівнюйте, вивчайте, після чого приймайте відповідне.
  • Широкий кут огляду. Ринок оренди неймовірно величезний, Renty допоможе вам розібратися в ньому і зробити правильний вибір.
  • Безпечна угода. При оплаті адміністрація контролює процеси, орендодавці отримують фінансову винагороду лише після виконання всіх умов.
  • Зручна оплата. Вибір за вами – оплатити готівкою, карткою онлайн чи по рахунку
  • Інтерфейс. Всі елементи сервісу інтуїтивно-зрозумілі, якщо ж у вас виникнуть проблеми, вам обов’язково допоможуть.
  • Співпраця. Renty – перспективне і виключно правильне рішення.

Працюючи з фірмою, ви отримуєте гарантовано високоякісний результат без підґрунтя. Крім самої оренди проводяться консультаційні заходи. Вам надається все на найвищому рівні. Оренда залу в центрі міста тепер не проблема — домовленості з підрядниками дають можливість орендувати необхідне прямо зараз.
Вам також підберуть клієнтів, яким ваша пропозиція припаде до душі погодинно або подобово, зняття кафе, ресторану проводиться за індивідуальними вимогами кожного замовника, які він задає самостійно. Комфортна фільтрація пошуку, вигідні пропозиції і чудовий сервіс.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.