Гроші

Прикарпаття на шостому місці в Україні за кількістю релокованих підприємств

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Від старту програми релокації вже 692 компанії переїхали на нове місце, з них 484 почали працювати. Івано-Франківська область на шостому місці в Україні за кількістю релокованих підприємств.

Найбільша частка компаній (24,6%) переїжджає із регіонів активних бойових дій до Львівської області. Також бізнес переміщується до Закарпатської (16,1%), Чернівецької (11,4%), Тернопільської (7,6%), Дніпропетровської (7,4%) та Івано-Франківської (7,3%) областей, інформує пресслужба Мінекономіки, пише Репортер.

Серед релокованих підприємств, які вже відновили свою діяльність, найбільшу частку складають компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (39% від загальної кількості), переробної промисловості (33%), інформації та телекомунікацій (6%), професійної, наукової та технічної діяльності (5%).

Читайте також: Разом зі школи. На Запоріжжі в теробороні служить наймолодше подружжя з Франківська (ФОТО)

Загалом українські підприємці подали 1769 заявок на переміщення виробничих потужностей через платформу цифрової взаємодії.

Програма релокації – це комплексна підтримка підприємств на їхньому шляху до відновлення діяльності. І вона не завершується після фізичного переміщення усіх виробничих потужностей. Держава допомагає у монтажі обладнання та налагодженні діяльності. Ми разом з підприємцями шукаємо, де вигідно придбати сировину та найняти кваліфікований персонал, як побудувати логістику та куди продати вироблену продукцію, надаємо підтримку з побудови експортних ланцюгів. Робота бізнесу вкрай важлива у воєнний час, тож докладаємо максимум зусиль, аби підприємці мали комфортні умови, щоб відновитися, – наголосила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні