Гроші

Прикарпатські енергетики готуються ліквідовувати аварії через обігрівачі взимку (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпатські енергетики закликають населення готуватися до складної зими. Ціни на блакитне паливо і війна в Україні значно вплинуть на опалювальний сезон, кажуть фахівці.

Якщо користувачі додатково грітимуться електроприладами, мережі області можуть не витримати навантаження. І як наслідок – побільшає аварій, пише Репортер з посиланням на канал 402.

Якщо це  житловий будинок, на якому передбачалося централізоване опалення, газове опалення, то і мережі, відповідно, розраховувались саме на інше побутове навантаження: освітлення, електрочайник, мікрохвильовка, магнітофон, – каже технічний директор АТ “Прикарпаттяобленерго” Олег Сеник. – Звісно, якщо буде включено електроопалення, навантаження зросте кратно, а такого запасу пропускної здатності мережі не мають. Тому, дуже ймовірно, що в таких випадках будуть працювати захисти на лініях, які живлять ці будинки, на трансформаторах і буде вимикатися світло взагалі.

Аби ситуація не стала критичною, кажуть енергетики, вживають усіх необхідних заходів. Втім і самим споживачам, задля власної безпеки, радять дотримуватися нескладних рекомендацій.

Звісно, що треба буде догріватися, але треба буде робити це, якимось ощадним чином, – рекомендує Олег Сеник. – Не можна буде забезпечити нормальне опалення у всій квартирі. Треба буде обмежитися однією кімнатою. Перевірити проводку в квартирах, запросити спеціалістів, які би могли це зробити. Треба утеплити квартиру, так буде легше обігріти квартиру. Треба утеплятися. Теплоізоляцією зайнятися.

Утім, до викликів, кажуть в обленерго – готові. Також, до кінця жовтня планують завершити усі ремонтні та підготовчі роботи.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.