Гроші

Прикарпатців закликають приносити монети й допомагати ЗСУ (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

До кінця жовтня по всій Україні проходить акція НБУ «Смілива гривня». Суть акції в тому, аби «мобілізувати» монети, якими ми здебільшого не користуємось для розрахунків для підтримки Збройних Сил України.

До акції долучилась франківська IT-компанія та закликає усіх інших, адже нема малих донатів. Також працівники зняли мотивуюче відео для чого і як це зробити, пише Репортер.

«мобілізувати» монети, якими ми здебільшого не користуємось для підтримки ЗСУ

 

В українців в гаманцях, по квартирах чи скарбничках зараз близько 5 млрд грн копійками. Принести копійки можна в банки-партнери акції, наприклад ПУМБ чи Ощадбанк. До слова, 5 млрд грн – це 70 байрактарів.

Ми організували такий збір у своїй компанії та запрошуємо до такого челенджу інші компанії, ОСББ, підʼїзди, навчальні групи та інших. За тиждень зібрали 1737 грн 34 коп. І ми пишаємось цим! Так, ми донатимо наші долари всі ці місяці, і давно перевалили за десятки тисяч, але кожна копійка може стати вирішальною в цій війні. «Смілива гривня» – це гарна нагода здійснити свій внесок в перемогу. Навіть, якщо він становить всього 5 копійок. Ніколи не знаєш які саме 5 копійок врятують життя наших воїнів чи відтиснуть ворога до кордонів. Кожен внесок важливий! Немає малих донатів! Слава ЗСУ! – йдеться у відео.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.