Гроші

Прикарпатці можуть купувати газ від Нафтогазу дешевше

Google+PinterestLinkedInTumblr
Прикарпатці можуть значно зекономити, купуючи газ напряму в ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

В листопаді ціна на газ для прикарпатців зросте на дві гривні. Про це повідомили в компанії ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут”. Варто зауважити, що це серйозне зростання, у порівнянні з ціною у вересні (5,49 грн/м³) і жовтні (6,77 грн/м³). В компанії це пояснюють тим, що вартість блакитного палива в Україні напряму залежить від котирувань на європейських біржах. Адже з серпня на газових хабах Європи стабільно відбувається здорожчання вартості палива. Це традиційний сезонний тренд на європейських ринках напередодні опалювального сезону, пише Бліц-інфо. Нафтогаз

Втім, як виявляється, прикарпатці можуть значно зекономити на вартості газу, якщо купувати його напряму в Нафтогазу і платити “Івано-Франківськгаз” тільки за транспортування.

Отже, за що ми щомісяця платимо газовикам: за вартість газу, який вони купують в Нафтогазу і вартість транспортування його до нашого дому.

Для порівняння, ціна на газ для клієнтів ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” у листопаді становитиме 8,82 грн/м³, водночас вартість газу для побутових клієнтів в ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» – 6,33 грн/куб. м. Погодьтеся, різниця відчутна. Тож, якщо купувати газ напряму і сплачувати газорозподільній компанії тільки за транспортування, то можна непогано зекономити.

Варто зауважити, що процес зміни постачальника газу доволі простий. Змінити постачальника може і приватний будинок, і окрема квартира у багатоповерхівці. Навіть якщо у вас немає газового лічильника це не буде перешкодою, щоб змінити постачальника.

Для цього потрібно подати заявку на сайті Нафтогазу за посиланням та надіслати пакет документів у компанію.

Окрім того, як повідомили у пресслужбі Нафтогазу, нещодавно компанія запустила партнерський проєкт з ПриватБанком. Тож тепер укласти договір на постачання газу можна за декілька кліків та підписати його електронним підписом. Надалі — контролювати поставки онлайн та оплачувати послуги через Приват24.

Як це зробити, детально пояснюють у відео.

Угода про постачання газу із “Івано-Франківськгаз Збут” буде розірвана автоматично з моменту укладання угоди із Нафтогазом. Варто зауважити, що після подання заявки на зміну постачальника ви маєте розрахуватися з боргами попереднім постачальником.

Після укладання угоди з Нафтогазом, вам буде приходити платіжка від ТОВ “Івано-Франківськгаз” тільки за вартість транспортування газу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.